
Adapter lightning do złącza słuchawkowego
Adapter lightning do złącza słuchawkowego do podłączenia słuchawek, kabli i urządzeń audio z 3,5 milimetrową wtyczką jack do iPhone'a, iPad'a, iPod'a itd., certyfikat MFI, w 100% kompatybilny

AIRY potrafią wszystko, czego potrzebujesz, a przy tym ciężki jest u nich tylko dźwięk. W Berlinie to wyznacznik świetnego dźwięku i świetnego stylu. Druga generacja słuchawek została zoptymalizowana i ulepszona.



Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bluetooth z liniowymi przetwornikami HD.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| Zestaw głośnomówiący | tak |
| Mikrofon Bluetooth | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Android | tak |
| iOS | tak |
| Mac OS | tak |
| Microsoft | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Czas działania baterii średnia głośność | 30 h |
| Typ baterii | Litowo-polimerowa |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Funkcja standby | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Lakierowana, matowa |
| Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośniki szerokopasmowe (średnica) | 40 mm |
| Głośniki szerokopasmowe (materiał) | Neodym |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB/1m |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 1,38 m |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Waga | 0,17 kg |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Adapter lightning do złącza słuchawkowego do podłączenia słuchawek, kabli i urządzeń audio z 3,5 milimetrową wtyczką jack do iPhone'a, iPad'a, iPod'a itd., certyfikat MFI, w 100% kompatybilny

Kabel lightning do złącza słuchawkowego do podłączenia słuchawek (z odłączanym kablem) do iPhone'a, iPad'a, iPod'a itd., lub do podłączenia do urządzeń audio, systemów hi-fi, certyfikat MFI, w 100% kompatybilny

Adapter USB-C do złącza słuchawkowego do podłączenia słuchawek lub kabli z 3,5 milimetrową wtyczką jack do smartofnów z systemem Android itd.

Kabel USB-C do złącza słuchawkowego do podłączenia słuchawek (z odłączanym kablem) do smartofnów z systemem Android i tabletów lub do podłączenia do urządzeń audio, systemów hi-fi

Rozdzielacz audio Y do kabla słuchawkowego do podłączenia dwóch par słuchawek do jednego wyjścia słuchawkowego, wtyczki i gniazda: 3,5 milimetrowa wtyczka jack

Adapter audio Y do gniazda słuchawkowego do podłączenia dwóch par słuchawek do jednego wyjścia słuchawkowego, wtyczki i gniazda: 3,5 milimetrowa wtyczka jack

Uniwersalny kabel połączeniowy stereo jack 3,5 mm

Uniwersalny przedłużasz stereo jack 3,5 mm

Wysokiej jakości stojak na słuchawki ze stali, przeznaczony do wszystkich słuchawek z pałąkiem

2 w 1: Powerbank o mocy ładowania do 18 watów przez USB typu C & bezprzewodowa ładowarka o mocy ładowania do 10 watów

Wysokiej jakości nadajnik i odbiornik Bluetooth, odpowiedni do wszystkich słuchawek Teufel Bluetooth lub kompletnych systemów audio oraz soundbarów

To urządzenie umożliwia emitowanie dźwięku z telewizora ze złączem HDMI-ARC lub ze źródła HDMI, jak Apple TV, Fire TV lub komputer, które są podłączone do portu HDMI