
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30m² Advantage C3535S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²


The M 4500 SW active subwoofer has low space requirements due to its upright design and small footprint. It features the latest power block model, extremely powerful RMS rating of 350 W and the most advanced neodymium magnets currently available anywhere in the world.
Measurements of this subwoofer confirm its breathtaking dynamics and extraordinary power, qualities that one might not expect based on external appearances. This subwoofer seems to pull sub-bass out of the basement. Whenever you want, you can recreate the sound of a pride of wild lions roaring through your living room in quite an authentic fashion. Provided your neighbours play along.
Please note: the spikes pictured are optional accessories only.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 32,8 cm |
| Wysokość | 46,2 cm |
| Głębokość | 31,8 cm |
| Waga | 15,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Regulator częstotliwości (zakres) | 40 - 240 Hz |
| Regulacja poziomu | Analogue |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 250 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 350 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

The extremely compact M 450 FCR satellite speakers are perfectly suited for all of the channels in a home cinema: Front, centre or rear – these solid, miniature speakers are perfect for each of these roles.
The D’Apollito configuration has been ‘borrowed’ from the THX standard and provides a wide listening range with extremely fine detailing. This is very important for ensuring the intelligibility of speech!
The miniaturised horizontal version of these same speakers is available in a tastefully discreet design with a classy cherry wood finish. The compact cabinet dimensions and understated appearance ensures that these speakers are never obtrusive – much to the contrary, they have been designed to allow for your own specific living requirements.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 31 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Waga | 2,75 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 28 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 90 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Polypren |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 170 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka