
Kabel subwoofera C3550W 5,0 m
Wysokiej jakości kabel RCA


Niezwykle silny, 250 watowy subwoofer THX z dolną częstotliowścią rzędu 35 Hz (- 3 dB). Umieszczony w obudowie subwoofera driver niskotonowy 250 mm gwarantuje głębokie, ciężkie basy. Dzięki podwójnemu bass reflex nie usłyszysz żadnych zakłóceń dźwięku - nawet przy wysokich tonach.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 31 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Waga | 17,2 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | 1,6 A |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulacja poziomu | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 150 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 250 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 35 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana, matowa |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 35 - 120 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.