
Kabel subwoofera C3550W 5,0 m
Wysokiej jakości kabel RCA


High-endowy subwoofer z wieloma możliwościami ustawień.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 54,8 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Waga | 41,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyświetlacz | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V / 50 Hz V |
| Maksymalny pobór mocy | 1200 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 60-220 Hz |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 500 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 650 W |
| Technologia wzmacniacza | Class AB + DSP |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Przełącznik Full Range/Low Pass | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Down-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, wysoki połysk |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 83,7 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.