
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30m² Advantage C3535S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²

Slender columns save space without compromising on sound.

Thanks to its slim shape (1.13m high and just 13.5cm wide) tapering off at the back, this speaker takes up considerably less space than conventional massive wooden speakers.
Good looks don’t come at the expense of acoustic limitations – quite the opposite in this case. The L 220 FR is a flawless hi-fi speaker, perfect for enjoying your favourite music.
The solid aluminium case is not only attractive on the outside but also creates optimal acoustic conditions by being extremely rigid. Two 100mm cone chassis adapted to this environment are responsible for the reproduction of low and medium frequencies, and the 25mm metal dome takes care of all the higher tones.
A glass plate with steel spikes creates sturdiness and gives the sound column a slightly floating appearance.
The speaker is not available separately outside of the LT 2.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 13,3 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Głębokość | 10,2 cm |
| Waga | 10 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Aluminium |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 100 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Płyta bazowa - średnica | 26 cm |

Thanks to its slim shape (1.13m high and just 13.5cm wide) tapering off at the back, this speaker takes up considerably less space than conventional massive wooden speakers.
Good looks don’t come at the expense of acoustic limitations – quite the opposite in this case. The L 220 FR is a flawless hi-fi speaker, perfect for enjoying your favourite music.
The solid aluminium case is not only attractive on the outside but also creates optimal acoustic conditions by being extremely rigid. Two 100mm cone chassis adapted to this environment are responsible for the reproduction of low and medium frequencies, and the 25mm metal dome takes care of all the higher tones.
A glass plate with steel spikes creates sturdiness and gives the sound column a slightly floating appearance.
The speaker is not available separately outside of the LT 2.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 13,3 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Głębokość | 10,2 cm |
| Waga | 6,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Aluminium |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 100 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 130 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Płyta bazowa - szerokość | 25,5 cm |
| Płyta bazowa - długość | 22,5 cm |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 34,5 cm |
| Wysokość | 54,5 cm |
| Głębokość | 35,2 cm |
| Waga | 20,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 30 - 70 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 180 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 200 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 30 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 45 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 30 - 250 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Like nearly all Teufel systems, the L 220 C centre speaker scores points by having the same speaker chassis and casing design as the columns of the set. Experience has shown: this is the only way to guarantee acoustically identical reproduction of all front channels.
Thanks to its slender landscape format, the approx. 43cm wide L 220 C can be easily placed on or below your TV. A matching table base is included as standard. Integrated wall brackets at the rear allow the centre to be attached to a wall – separate brackets are not required! With its minor depth of just 10 centimetres, the centre takes up extremely little room.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43 cm |
| Wysokość | 13,3 cm |
| Głębokość | 10,2 cm |
| Waga | 3,4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Aluminium |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 100 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 130 Hz |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 50 m²

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Uchwyt ścienny dla większych głośników micro/kompaktowych i krótkich kolumn (FCR)

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera