Seria Columa

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Prawdziwe aluminium, prawdziwy dźwięk Teufel w niewielkiej cenie.

Columa

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

9 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Seria Columa: 9 Wyniki
Zamknij
  • 1 619,00 zł 6 399,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Seria Columa: 9 Wyniki

Sortowanie

Columa - szczupły kształt, mocny dźwięk

Od czasu, gdy grube, pudełkowe telewizory zastąpiono płaskimi erkanami, które można w niepozorny sposób zintegrować z salonem, pojawiło się większe zapotrzebowanie na odpowiednie systemy kina domowego. Oczywiście głośniki powinny zachować niezwykle dobry poziom dźwięku pomimo wyglądu. Dzięki serii produktów Columa Teufel w imponujący sposób zrównoważył zapotrzebowanie na doskonałą jakość dźwięku i estetykę. Seria Columa obejmuje gamę systemów głośnikowych 5.1 w formie kolumn.


Produkty Columa dostępne w Teufel

Obecnie Columa 300 jest dostępna w drugiej generacji i w różnych wersjach, jako system 5.1 z dwoma lub czteroma kolumnami głośnikowymi + głośnikiem centralnym i subwooferem, a także zaledwie pięcioma miniaturowymi głośnikami.

Jeśli chcesz usłyszeć większy dźwięk z głośników w przestrzeni do 30 m² z najlepszym dźwiekiem kina domowego Teufel oraz jeśli potrzebujesz więcej swobody w konfiguracji zestawu głośnikowego, polecamy Columę 300. Seria Columa 300 z kolumnami zapewnia najwyższej klasy dźwięk kina domowego, który jest wspierany przez potężny subwoofer. Dzięki wysokiej jakości przetwarzania i eleganckiej aluminiowej obudowie, system zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w każdym pomieszczeniu Co najlepsze: zestaw można zaaranżować w dowolny sposób:

  • Zestaw S z 4 krótkimi satelitami do dyskretnego montażu na ścianie + głośnik centralny + subwoofer.
  • Zestaw M z 2 krótkimi satelitami i 2 długimi kolumnami + głośnik centralny + subwoofer.
  • Zestaw L z 4 stylowymi głośnikami autonomicznymi + głośnik centralny + subwoofer.

Te zestawy możesz również skonfigurować do systemu dźwiękowego 7.1 z podobnie szeroką gamą funkcji.

Niezawodna jakość Teufel w przetwarzaniu i wydajności dla wszystkich tych, którzy dopiero zapoznają się ze światem kina domowego. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, nasze zestawy głośnikowe Teufel są zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej dysretny dźwięk w niewiarygodnie niskich cenach!

Możliwe jest również bezprzewodowe połączenie tylnych kolumn za pomocą rearstation i użycie Columy 300 jako systemu bezprzewodowego.

Poprzednie produkty Columa Teufel

Głośniki Columa zostały stworzone na bazie modeli Concept S i Concept R, aby w większyms stopniu skupić się na głośnikach z serii Concept dla komputerów. Pojawiły się również kolumny Columas 100 i 200, poprzedniczki modelu Columas 300.

Powiązane tematy: