
Uchwyt ścienny AC 5500 SM
Uchwyt ścienny dla większych głośników micro/kompaktowych i krótkich kolumn (FCR)



5.1 Receiver with integrated DVD player AM/FM. RDS. HDMI. Upscaling to 1080p. 12 video ports. 8 audio inputs including USB.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43 cm |
| Wysokość | 8,1 cm |
| Głębokość | 35,5 cm |
| Waga | 5,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście słuchawkowe 3,5 mm | 1 |
| Wyjście subwoofera | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| USB 2.0 | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejścia video- composite | 2 |
| Wejście video- HDMI | 2 |
| Wyjścia video - composite | tak |
| Wyjścia video - komponenty | tak |
| Wyjścia video - Scart | tak |
| Wyjścia video - S-Video | tak |
| Wejścia video- komponenty | 1 |
| Wejścia video- S-Video | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| MP3 | tak |
| WAV | tak |
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| MP2 | tak |
| Dolby Virtual Speaker | tak |
| AVI | tak |
| MPEG2 | tak |
| MPEG4 | tak |
| Xvid | tak |
| CD-Audio | tak |
| DVD-Video | tak |
| Kodak Photo-CD | tak |
| SVCD | tak |
| VCD | tak |
| CD | tak |
| CD-R | tak |
| CD-RW | tak |
| DVD | tak |
| DVD+R | tak |
| DVD+RW | tak |
| DVD-R | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyświetlacz | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny pobór mocy | 200 W |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 1 W |
| Kanały wzmacniacza | 6 |
| OSD | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 80 W |
| Skanowanie progresywne | tak |
| Konwertowanie video composite -> komponent | tak |
| Konwertowanie video composite -> S-video | tak |
| Konwertowanie video S-video -> composite | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FM - UKW | tak |
| RDS | tak |
| Pamięć stacji | 60 |
| AM - MW | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.