
Kabel stereo cinch 3.0m - C7030A
Kabel stereo cinch 0,5 m




Umożliwia streaming bleutooth przez odbiornik Kombo 42.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Głębokość | 5,5 cm |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Bluetooth | tak |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 27,5 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Waga | 5,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wyjście słuchawkowe 6,3 mm | 1 |
| Wyjście subwoofera | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Wyjście głośnikowe High Level | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyświetlacz | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
| Stały kabel | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 40 W |
| Regulowane ustawienia dźwięku | tak |
| Konfiguracja wzmacniacza | 2.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class AB |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Automatyczne wyłączanie | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AM - LW | tak |
| FM - UKW | tak |
| RDS | tak |
| Pamięć stacji | 40 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| CD-Audio | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.