
Kabel stereo cinch 3.0m - C7030A
Kabel stereo cinch 0,5 m

Varion należy do najbardziej elastycznych zestawów kina domowego na tej planecie. Z łatwością możesz ustawić go w każdym miejscu w pomieszczeniu: na telewizorze, na ścianie, na stojakach stołowych czy podłogowych. Jako system 2.1 dostaniesz go w zestawie z perfekcyjnie nastrojonym amplitunerem 2.1 i zestawem kabli.

Ultrakompaktowy amplituner 2.1 natychmiast gotowy do gry, wykonany z wysokiej jakości komponentów.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 18,5 cm |
| Wysokość | 3,7 cm |
| Głębokość | 17,4 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście subwoofera | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Zaciski terminala | Loudspeaker terminals |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| Wejście video- HDMI | 1 |
| Wyjście głośnikowe High Level | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 90 W |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 45 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 2.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 40 W |
| Moc mierzona w | 4 Ohm |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Maksymalna średnica kabla | 1,5 mm |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 15 m |

Najniższa częstotliwość rzędu 43 Hz (-3 dB) i maksymalna głośność 106 dB dbają o wyrazisty bas przy niewielkich rozmiarach subwoofera.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 38,5 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 7,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 100 W |
| Stały kabel | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 80 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 100 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 43 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Down-firing | tak |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 160 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 89 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 43 - 200 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel stereo cinch 0,5 m

Wysokiej jakości kabel RCA

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Stojak klasy high-end dla głośników Varion

Najwyższej jakości stojaki podłogowe dla głośników Varion

Kabel głośnikowy: 2 x 1,0 mm²

Odbiornik do bezprzewodowego odbierania sygnału subwoofera