
Uchwyt ścienny AC 7500 SM
Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka


The magnetically screened T 1000 SW subwoofer guarantees clean and undistorted bass from impressive depths. It's perfect for music playback and bass channel effects from a home cinema system.
An internal Class D power amplifier relentlessly drives the 250 mm (diameter) bass driver with 250 watt RMS. The bass drivers' significant air displacement is positively intensified through a bass reflex opening.
T 1000 SW's 33 Hz low is otherwise unheard of in its price category.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 44,5 cm |
| Waga | 21,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 40 - 240 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | Adjustable |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 250 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 260 W |
| Technologia wzmacniacza | Digital |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Przełącznik Full Range/Low Pass | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 33 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 54 L |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Compact HiFi slimline standing speakers. Three-way design with 2 x 135 mm bass drivers and 135 mm mid-range driver. 180 watts of performance. Optimised waveguide tweeter. Recommended up to 35 sqm.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,3 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 20,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 18mm |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 23 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 28 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Kevlar |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 140 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 52 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 180 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 300 / 3000 Hz |

To achieve the ideal approximate home cinema loudspeaker system, we’ve taken the tweeter out of the Centre speaker, so that the driver order is exactly the same as the T 110 F front loudspeakers. The goal of having identical loudspeakers was thus achieved.
The tweeter has been set back a few millimeters in order to make the drivers in the loudspeakers more exact when played together. These measures ensure amazingly good voice understandability and improved impulse playback, where also the frequencyswitch together with the woofer contributes a great deal.
The loudspeaker is not being sold separately – it is available only in the Theater 100 set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 30,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Głębokość | 18,8 cm |
| Waga | 4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 100 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 12mm |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 5 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 90 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.