
Uchwyt ścienny AC 7500 SM
Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka


| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,3 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 18,8 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | 1 single wiring terminal |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 12mm |
| Powierzchnia obudowy | Body film, Front high-gloss laquer black |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 5 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 90 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

The reason for he newly designed T 110 F are clear when you see the Klippel-optimised drivers together with the precisely-arranged frequency crossover, which guarantees a dynamic music and home cinema playback. The fine detail reproduction and the voice understandability are excellent, no small thanks to the 25 mm cloth dome, which is from 3500 Hz on upwards supported by the 130 mm large middle-low range driver.
The loudspeaker is not being sold separately – it is available only in the Theater 100 set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,3 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 18,8 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 50 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 12mm |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 5 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 90 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

To achieve the ideal approximate home cinema loudspeaker system, we’ve taken the tweeter out of the Centre speaker, so that the driver order is exactly the same as the T 110 F front loudspeakers. The goal of having identical loudspeakers was thus achieved.
The tweeter has been set back a few millimeters in order to make the drivers in the loudspeakers more exact when played together. These measures ensure amazingly good voice understandability and improved impulse playback, where also the frequencyswitch together with the woofer contributes a great deal.
The loudspeaker is not being sold separately – it is available only in the Theater 100 set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 30,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Głębokość | 18,8 cm |
| Waga | 4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 100 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 10 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF 12mm |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 5 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 90 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

The magnetically screened T 1000 SW subwoofer guarantees clean and undistorted bass from impressive depths. It's perfect for music playback and bass channel effects from a home cinema system.
An internal Class D power amplifier relentlessly drives the 250 mm (diameter) bass driver with 250 watt RMS. The bass drivers' significant air displacement is positively intensified through a bass reflex opening.
T 1000 SW's 33 Hz low is otherwise unheard of in its price category.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 44,5 cm |
| Waga | 21,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 40 - 240 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | Adjustable |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 250 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 260 W |
| Technologia wzmacniacza | Digital |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Przełącznik Full Range/Low Pass | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 33 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 54 L |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.