
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30m² Advantage C3535S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²

We took the elgance and the powerful, true-to-source sound of the LT4 and upped the ante by adding an XXL subwoofer. The 8112/1 sub packs the low end of film soundtracks, music and games with explosive power for bass that is truly felt.

Wydajna kolumna L 430 FR klasy hifi. Wykonana z aluminium. Dźwiękowo identyczna z L 430 C, L 430 FCR i Trios.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 9,1 cm |
| Wysokość | 114,3 cm |
| Głębokość | 9,1 cm |
| Waga | 5,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski biegunowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Szczotkowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 3,8 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Papier |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 135 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 Hz |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 450 / 2800 Hz |

Wydajny głośnik centralny L 430 C klasy hifi. Stworzony z aluminium. Zawiera podstawkę. Dźwiękowo identyczny do L 430 FR i L 430 FCR.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 46,5 cm |
| Wysokość | 9,1 cm |
| Głębokość | 9,6 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski biegunowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Szczotkowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 3,8 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 4 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 135 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 Hz |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 450 / 28800 Hz |

A high-end subwoofer designed to deliver excellent dynamics and deep bass with simply outstanding performance data: 250 watts, a 28 Hz low end (-3 dB), 300 mm woofer, and an efficient, extremely high-performance, low-noise class D amplifier.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 40,5 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| Waga | 30,3 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 500 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 30 - 70 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 250 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 400 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 28 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Pojemność wewnętrzna netto | 55 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 28 - 200 Hz |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Konwertor napięcia

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera