Korzyści | Teufel

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Teufel Vorteile - Header

Poznaj markę Teufel

Dlaczego Teufel jest dobrym wyborem

To działa tylko w Teufel. Nasze produkty projektujemy i sprzedajemy sami. Abyście jak najszybciej mogli cieszyć się Waszymi lepszymi głośnikami i nie musieli wydawać na nie fortuny.

Od nas, dla Was

Model sprzedaży bezpośredniej w Teufel oferuje Wam wiele zalet. Jesteśmy projektantami, producentami i sprzedawcami w jednym. Najlepiej możemy doradzić Wam w sprawach naszych własnych produktów. Bez pośredników dostaniesz najlepszy dźwięk w najlepszej cenie.

Teufel Vorteile - Modell Direktvertrieb [PL]
 • Teufel Vorteile - Vorteil 4 Icon [SVG]

  Dwa razy lepsze, o połowę tańsze

  Teufel sam handluje swoimi produktami. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też marży. Oferujemy Wam więcej funkcji i więcej dźwięku niż inne produkty w tej samej klasie cenowej.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 2 Icon [SVG]

  Nasz sklep należy do najlepszych

  Sklep online Teufel przekonuje nawet najbardziej wymagających kontrolerów pod względem obsługi klienta, bezpieczeństwa i komfortu.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 3 Icon [SVG]

  Wasza opinia ma znaczenie

  Wszystkie opnie naszych klientów przekazujemy bezpośrednio do działu rozwoju produktów, gdzie są one brane pod uwagę przy projektowaniu kolejnych produktów. Tak szybko i precyzyjnie nie pracuje żadne inne przedsiębiorstwo.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 4 Icon [SVG]

  Bez ryzyka jest zabawa

  Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy aż do 12 lat gwarancji i 8 tygodni czasu na zwrot produktów bez podania przyczyny.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 5 Icon [SVG]

  Jesteśmy waszym serwisem

  Mało kto może pobić Biuro Obsługi Klienta Teufel w sprawach kompetencji. A to dlatego, że Biuro Obsługi Klienta jest stałą częścią naszego berlińskiego zespołu.