
15 m Kabel głośnikowy C2515S
Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 14px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: rgb(255, 255, 255); display: inline !important; float: none;">XBE stands for Extra Bass Edition. The Kombo 42 XBE is therefore the perfect mini stereo system for those who love bass.<br /></span>

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 27,5 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Waga | 5,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wyjście słuchawkowe 6,3 mm | 1 |
| Wyjście subwoofera | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| USB 2.0 | tak |
| Wyjście głośnikowe High Level | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyświetlacz | tak |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity | 40 W |
| Technologia wzmacniacza | Class AB |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FM - UKW | tak |
| RDS | tak |
| AM - MW | tak |

With a 24 liter volume and nearly 14 kg, this active subwoofer is perfectly equipped to deliver extra depth and punch to home cinema and music.
The slender form takes up very little space, yet accommodates a downward radiating 200 mm woofer - the secret to this subwoofer's performance which is miles above its price class. The low end is 40 Hz (-3 dB). Thanks to an integrated amplifier with 100 watts, the bass has a dynamic and precise sound. An internal limiter protects the drivers from overmodulation and distortion.
A mono cinch connection for connecting to a home cinema A/V receiver and phase switch are located on the back.
An auto level switch with three levels ensures the optimal alignment to the various output levels from different home cinema A/V receivers. This ensures that the subwoofer always springs into action when a signal is available.
The attractive yet discreet form is accented by high gloss elements and rounded corners. The downfire principle, bass reflex vent on the bottom, and angled, embedded power plugs allow the US 2108/1 SW to be positioned directly against the wall. Four resonance damping feet ensure stable placement and uncouple the subwoofer from the floor.
The US 2108/1 SW is only available as part of a Teufel set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 13,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V AC / 50 Hz V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 100 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 120 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 40 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 24 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 40 - 250 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 250 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 109 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Dwudrożny głośnik regałowy klasy hi-fi w obudowie bass reflex. Bardzo dobre, precyzyjne odtwarzanie basu, neutralne tony średnie i szczegółowe dźwięki wysokie osiągane są dzięki driverowi nisko-/średniotonowemu 165 mm i tweeterowi 25 mm. Ultima 20 Mk2 oferuje wysokie obciążenie aż do 80 W i odtwarzanie bez zakłóceń w pomieszczeniach do 25 m².
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Waga | 6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 30 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 10 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 50 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 70 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2600 Hz |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 2,5 m |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera

Konwertor napięcia