Małe głośniki wi-fi

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty glosniki-wifi

Dla najlepszego dźwięku

Małe głośniki wi-fi

Säulenlautsprecher
4 Produkty
4 Produkty
Wyświetlono 4 z 4 produktów
 

Głośniki Multiroom

Stworzone w Berlinie głośniki Teufel Streaming Multiroom są jednymi z najlepiej brzmiących głośników na rynku. Dzięki nowej nazwie Teufel Streming produkty streamingowe firmy Raumfled stały się częścią rodziny Teufel, przy czym Raumfeld pozostaje definicją przełomowej technologii streamingowej multiroom. Bez względu na to, czy to Spotify & Co. czy Twoja własna muzyka, możesz przesyłać wszystkie piosenki tego świata bezprzewodowo i słuchać ich w całym domu w trybie multiroom. Urządzenia Teufel Streaming i Raumfeld są ze sobą kompatybilne.

Streaming Bedienung App
„Zagraj moją ulubioną Playlistę!“

Sterowanie głosem naszych głośników smart, takich jak Holist, jest banalnie proste. Wystarczy, że wypowiesz swoje życzenie na głos. Dzięki kilku mikrofonom HD, które można również wyłączyć, polecenie głosowe jest bardzo zrozumiałe i zrealizowane, nawet przy głośnej muzyce lub z daleka.

M Weiss von Teufel

Audio Streaming

Z zewnątrz piękno, wewnątrz Wi-Fi i Bluetooth
Streaming WiFi Raumfeld
Raumfeld

Z technologią Raumfeld Streaming możesz słuchać w każdym pomieszczeniu tej samej lub różnej muzyki w jakości płyty CD. Dzięki streamingowi WiFi muzyka nie jest przerywana przez połączenia. Streamuj muzykę z gramofonu do innych pomieszczeń. Pliki zapisane lokalnie są dostępne za pomocą aplikacji. Aplikacja należy do najbardziej rozbudowanych aplikacji tego typu na Ziemi.

Streame Musik kabellos vom Smartphone, PC, Notebook oder iOS- bzw- MAC-OS Gerät auf den Lautsprecher. Videoton wird Lippen-synchron übertragen
Bluetooth

Używaj bluetooth do streamingu każdego sygnału audio z smartfona, tableta, komputera lub telewizora do głośników, jak np. YouTube, Apple Music czy Amazon Music. Lub film z ostatniego wieczoru karaoke. Nasze głośniki oferują szczególnie stabilny przesył przez bluetooth przy bardzo dużym zasięgu.

Chromecast built-in

Chromecast

Wybrane systemy streamingowe Teufel są wyposażone dodatkowo w technologię Chromecast built-in. Dzięki niej możesz streamować muzykę z ponad 100 aplikacji z Twojego smartfona, tableta czy komputera bezpośrednio do głośników. Funkcjonalność Chromecast oferują następujące produkty: Teufel Soundbar Streaming, Teufel Sounddeck Streaming i Connector.

Logo - Alexa built in
Alexa built-in

Dzięki wbudowanej technologii Alexa możesz korzystać z takich funkcji jak sterowanie głosem czy aplikacji Amazon Music.

Multiroom z Raumfled

Wszystkie systemy streamingowe Teufel możesz połączyć ze sobą dzięki zintegrowanej technologii Raumfeld. W trybie Multiroom możesz słuchać jednocześnie tej samej lub różnej muzyki w wielu pomieszczeniach. Steruj pomieszczeniami za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld, grupuj poszczególne głośniki, układaj indywidualne listy odtwarzania i kontroluj głośność oraz brzmienie w każdym pomieszczeniu.

Streaming Multiroom Schwarz

Źródła muzyki

Szafa grająca w stylowej obudowie
Głośniki Teufel Multiroom oferują wiele usług streamingowych, internetowe stacje radiowe i podcasty. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.

Funkcje

Z zewnątrz piękno, wewnątrz wielozadaniowiec
Streaming

Przyciski sterujące

Dla wszystkich śpiochów: Zapiszcie Wasze ulubione stacje radiowe lub playlisty pod przyciskami stacji. W ten sposób możecie rozpocząć Wasz dzień z muzyką, nawet nie otwierając oczu: nie musicie szukać telefonu, otwierać aplikacji i szukać odpowiedniej playlisty. Oprócz tego również przyciski Play, Pause, Skip i regulacja głośności znajdują się bezpośrednio na urządzeniu. No to teraz pod prysznic!

Streaming Smart Standby

Smart standby

Przychodzisz po pracy do domu i chcesz rozpocząć wieczór dawką punk rocka? Najpierw musisz włączyć wzmacniacz, potem odtwarzacz CD? Nic bardziej mylnego! Dzięki nowym głośnikom streamingowym od Teufel Twój system jest zawsze gotowy do gry, a przy tym zużywa tak mało prądu, jak to tylko możliwe.

Streaming

Zasięg

Dzięki streamingowi wifi możesz tańczyć z telefonem w Twojej kieszeni przez cały dom, a muzyka będzie odgrywana bez zakłóceń i przerw. Dwie anteny na głośniku i procesor Dual Core dbają o wyjątkowo stabilny streaming i ulepszony czas reakcji aplikacji na polecenia. Jeśli chcesz streamować muzykę z telefonu przez bluetooth, możesz oddalić się z nim na odległość aż do 15 m od grającego głośnika.

Streaming

Sleeptimer

Dzięki funkcji sleeptimer możesz ukołysać siebie lub Twoje pociechy do snu z książkami mówionymi, muzyką klasyczną czy też piosenkami dla dzieci. Ustaw czas, po którym odtwarzanie streamu powinno zostać zatrzymane. Wybrane urządzenia danej strefy odsłuchowej przechodzą następnie w tryb eco. Dobranoc!

Streaming Kopfhörer

Zamień słuchawki na głośniki

Chcesz dawać czadu bez przerwy? Żaden problem! Kiedy słuchasz muzyki na słuchawkach, wracając do domu z joggingu, wybierz jeden lub kilka głośników przez Spotify Connect, a muzyka zacznie być odtwarzana na wybranych głośnikach.

  Testy

  Przetestowane i polecane

  FAQ

  Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

  • Czym są inteligentne głośniki?

   Inteligentne głośniki to urządzenia ze zintegrowanym wzmacniaczem (głośniki aktywne) i cyfrowym asystentem głosowym. Aby móc korzystać ze sterowania głosowego, inteligentne głośniki są wyposażone w dodatkowe mikrofony. Asystent głosowy sam w sobie jest zwykłym oprogramowaniem, który specjalizuje się w rozpoznawaniu ludzkiej mowy. Właśnie dlatego inteligentne głośniki potrafią reagować i wykonywać polecenia głosowe, jak na przykład: regulacja poziomu głośności, wybór playlisty lub piosenki, a także ustawienie budzika. W zależności od zastosowanego oprogramowania, takie głośniki można zintegrować z inteligentnym systemem zarządzania, jak na przykład Amazon Alexa, i sterować wszystkimi urządzeniami w całym domu.

  • Czy Teufel HOLIST jest inteligentnym głośnikiem?
  • Czy do inteligentnych głośników potrzebuję kabli?
  • Jakie zalety mają inteligentne głośniki w przeciwieństwie do głośników wi-fi?
  • Czy mogę wyłączyć mikrofony w inteligentnych głośnikach?
  • Czy mogę używać głośnik Bluetooth jako inteligentny głośnik?
  Filtry
  Zmień Zamknij