
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30 m² Standard C3025S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²

An exceptional piece of Teufel kit: the Columa 250. Glass as an accent building material delights the eye of the beholder, while the sound of a true Teufel Audio system delights the ear.

The center speaker in its landscape format is the equal to the column speakers, having identical kit inside. The two midrange drivers and tweeter are set back in their glass housing as well. This is how we keep the design of this system fresh and looking bright while providing fantastic speech intelligibility.
The CL 250 C is designed for two separate setup possibilities: either you set it on the shelf or you mount it directly to the wall by the integrated wall mount.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Głębokość | 7,2 cm |
| Waga | 2 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | Plastic + glass |
| Powierzchnia obudowy | Lacquer, matte + glass |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Otwory montażowe | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 70 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2400 Hz |

With a 24 liter volume and nearly 14 kg, this active subwoofer is perfectly equipped to deliver extra depth and punch to home cinema and music.
The slender form takes up very little space, yet accommodates a downward radiating 200 mm woofer - the secret to this subwoofer's performance which is miles above its price class. The low end is 40 Hz (-3 dB). Thanks to an integrated amplifier with 100 watts, the bass has a dynamic and precise sound. An internal limiter protects the drivers from overmodulation and distortion.
A mono cinch connection for connecting to a home cinema A/V receiver and phase switch are located on the back.
An auto level switch with three levels ensures the optimal alignment to the various output levels from different home cinema A/V receivers. This ensures that the subwoofer always springs into action when a signal is available.
The attractive yet discreet form is accented by high gloss elements and rounded corners. The downfire principle, bass reflex vent on the bottom, and angled, embedded power plugs allow the US 2108/1 SW to be positioned directly against the wall. Four resonance damping feet ensure stable placement and uncouple the subwoofer from the floor.
The US 2108/1 SW is only available as part of a Teufel set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 13,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V AC / 50 Hz V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 100 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 120 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 40 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 24 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 40 - 250 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 250 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 109 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych