Cyber Monday Deals 2020: Głośniki i Słuchawki | Teufel

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Czym są Black Deals i Cyber Monday?

To będzie czarny dzień - dla Twoich starych głośników. Black Deals nadchodzą! Zgarnij najlepsze rabaty na głośniki Bluetooth, słuchawki, systemy hi-fi i wiele więcej. Dla Ciebie lub jako głośny prezent na Święta Bożego Narodzenia. Opłaca się zaglądać do nas na bieżąco - i to aż do Cyber Monday!

teufel black deals rockster cross
teufel black deals boomster

Black Friday: więcej niż tylko jeden dzień.

Black Friday, czy też Czarny Piątek, to jeden z największych dni wyprzedaży na świecie. Ale mówiąc szczerze: jeden dzień to za mało. Dlatego też zapoczątkowaliśmy Black Deals - kilkudniowy okres najlepszych okazji. W ten sposób masz wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć produkt audio idealny dla Ciebie. Spraw sobie prezent w postaci perfekcyjnego dźwięku i ciesz się najlepszymi rabatami!

Kochamy dobrą muzykę. Muzyka,która ma duszę. Muzyka, która nas zachwyca. Nie znamy Twojego soundtracku. Ale chcemy, aby brzmiał niezwykle. Tak niezwykle, jak ludzie, którzy nas otaczają. Zainspirowani ich indywidualnością, projektujemy i tworzymy każdy z produktów Teufel w Berlinie. Przy tym już od zawsze wybraliśmy najlepszą drogę, jaką można wybrać: własną.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 1 Icon [SVG]
  Dwa razy lepsze, o połowę tańsze

  Teufel sam handluje swoimi produktami. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też marży. Oferujemy Wam więcej funkcji i więcej dźwięku niż inne produkty w tej samej klasie cenowej.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 3 Icon [SVG]
  Wasza opinia ma znaczenie

  Wszystkie opinie naszych klientów przekazujemy bezpośrednio do działu rozwoju produktów, gdzie są one brane pod uwagę przy projektowaniu kolejnych produktów. Tak szybko i precyzyjnie nie pracuje żadne inne przedsiębiorstwo.

 • Teufel Vorteile - Vorteil 4 Icon [SVG]
  Bez ryzyka jest zabawa

  Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy aż do 12 lat gwarancji i 8 tygodni czasu na zwrot produktów bez podania przyczyny.

Teufel Vorteile - Modell Direktvertrieb [PL]

Polecamy na Black Friday: soundbary, słuchawki i głośniki Bluetooth

Czarny Piątek to okazja na zaopatrzenie się w wymarzony dźwięk, a przy tym na porządne oszczędzanie. Zagwarantuj sobie teraz ogromne rabaty na nasze soundbary, głośniki Bluetooth, słuchawki Bluetooth i wiele więcej.

Soundbary dla Twojego kolejnego wieczoru filmowego

Żaden film nie zasłużył na to, by odtwarzać go przy pomocy głośników telewizora. Nasze soundbary przeniosą dźwięk Twojego TV na wyższy poziom i sprawią, że zwykły wieczór filmowy zamieni się w kinowe doświadczenie. Wszystko jedno, czy zdecydujesz się na kompaktową wersję CINEBAR ONE lub nasz najmocniejszy soundbar CINEBAR PRO - instalacja przebiega w mgnieniu oka. Podłącz soundbar do TV za pomocą jednego kabla i gotowe!

Słuchawki Bluetooth na każdy dzień i każdą okazję

Nasze słuchawki Bluetooth dostarczą Ci pasujący dźwięk na każdą okazję, a przy tym są wyposażone w wiele przemyślanych funkcji, które ułatwią Ci ich obsługę. Ze słuchawkami dousznymi MOVE BT doświadczysz absolutnej wolności brzmienia przy uprawianiu sportu. Dołączone do zestawu haczyki gwarantują, że słuchawki nie wypadną Ci z ucha. Słuchawki wokółuszne REAL BLUE NC tłumią przeszkadzające hałasy z zewnątrz, abyś mógł się cieszyć dźwiękiem hi-fi również w głośniejszych otoczeniach. A jeśli szukasz słuchawek, które pasują do Twojego stylu: nauszne słuchawki AIRY dostaniesz z wymiennymi nausznikami w wielu kolorach.

Głośniki Bluetooth: w domu i na dworze

Od małych po duże, na dwór i do domu - nasz wybór głośników Bluetooth spełni każde Twoje życzenie. Odkryj ONE M z serii Teufel Streaming i wyposaż Twój dom w minimalistyczne głośniki, z których stworzysz cały system multiroom. Jeśli szukasz głośnika Bluetooth na dwór, któremu nie straszny jest deszcz czy brud, wybierz jeden z produktów z naszj rodziny ROCKSTER. Oczywiście również duża część naszych kolumn wyposażona jest w moduł Bluetooth, tak jak np. ULTIMA 40 ACTIVE.