Stereo

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Stereo

Dla prawdziwych fanów muzyki

Stereo

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

44 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Stereo: 44 Wyniki
Zamknij
  • 779,00 zł 17 999,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Stereo: 44 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Mini systemy stereo

Głośniki stereo: kolumny głośnikowe i głośniki półkowe

Szeroki wybór głośników dostępny obecnie na rynku może sprawić, że podjęcie decyzji o tym, jakiego zestawu głośników tak naprawdę potrzebujemy w swoim domu może okazać się trudne. Jednak niezależnie od gustów i dostępnej powierzchni, klasyczne kolumny podłogowe, zestaw stereo hi-fi i głośniki półkowe są zawsze trafionym wyborem. W sklepie internetowym Teufel Audio oferujemy szeroki wybór kolumn i głośników w różnych przedziałach cenowych.

Dla uzyskania idealnego dźwięku należy skupić się na dwóch rzeczach: dobraniu odpowiednich głośników lub kolumn głośnikowych do naszych potrzeb oraz ich odpowiedniej aranżacji w przestrzeni. Najlepsza konfiguracja to forma trójkąta - dwa głośniki oraz słuchacz tworzą jego rogi. Pozwala to na zminimalizowanie opóźnienia grupowego i przesunięcia fazowego. Jeżeli pomieszczenie nie pozwala na idealną konfigurację, należy wybrać rozwiązanie kompromisowe. W takich przypadkach najlepiej zdecydować się na mniejsze głośniki. Na przykład: głośniki półkowe, które z łatwością zmieszczą się w każdym wnętrzu dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, a jednocześnie są w stanie reprodukować szeroką panoramę dźwięku. Głośniki komputerowe również są zaprojektowane tak, aby spełniały te wymagania - zajmują bardzo mało miejsca i oddają przy tym do otoczenia piękny, mocny dźwięk.

Głośniki stereo: w czym tkwią różnice

Teufel Audio oferuje następujące rodzaje kolumn głośnikowych i zestawów stereo hi-fi:

  • Kolumny głośnikowe ze zintegrowanym aktywnym subwooferem
  • Pasywne kolumny głośnikowe
  • Głośniki komputerowe z certyfikatem THX
  • Głośniki komputerowe 2.1
  • Głośniki komputerowe 2.1 wszystko-w-jednym
  • Głośniki półkowe stereo

Niezależnie od tego, czy szukasz wolnostojących kolumn podłogowych, czy mniejszych głośników półkowych, Teufel Audio oferuje Ci szeroki wybór produktów, które sprawią, że Twój salon zamieni się w kino domowe i salę koncertową - w zależności od potrzeb. W sklepie dostępne są zarówno małe zestawy głośników, wieże hi-fi, jak i wysokie kolumny podłogowe z różnymi możliwościami dźwiękowymi, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podobne tematy: