Program dla klientów biznesowych Teufel

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Współpraca marek

Produkt Teufel posiadający design Państwa firmy lub klubu na pewno spodoba się fanom muzyki. A kto nie jest jednym z nich? Oferujemy Państwu różnorodne możliwości umieszczenia nazwy Państwa marki na produkcie lub opakowaniu i stworzenia limitowanej kolekcji Teufel, która będzie dystrybuowana zgodnie z Państwa życzeniami.

Wybrane projekty kooperacyjne

Nasze produkty indywidualnie spersonalizowane

Dzięki różnym nadrukom i grawerom możliwe jest spersonalizowanie naszych produktów zgodnie z Państwa życzeniami. Niezależnie od tego, czy chodzi tu o logo Państwa firmy, napisy czy imiona Państwa pracowwników – zrealizujemy Państwa pomysł. Ponadto mają Państwo również możliwość indywidualnego spersonalizowania opakowania produktu. Czy to projekt graficzny, ekskluzywne banderole czy też opakowanie zewnętrzne z osobistym przesłaniem – czekamy na Państwa propozycje!


AIRY TRUE WIRELESS
Nieważne, czy to w domu na kanapie czy w biurze – te bezprzewodowe słuchawki douszne AIRY TWS zapewniają najlepszy dźwięk Teufel i wraz z etui do ładowania gwarantują czas odtwarzania do ponad 25 godzin.
BOOMSTER GO Schwarz von Teufel

BOOMSTER GO
Ten wytrzymały głośnik Bluetooth BOOMSTER GO w pięciu stylowych kolorach oferuje potężny dźwięk na każdą okazję.

CINEBAR ONE
CINEBAR ONE jest soundbarem, który dzięki swoim kompaktowym wymiarom może być stosowany z telewizorem, komputerem, a nawet w kuchni.
SUPREME ON - black - Set

SUPREME ON
Te nauszne słuchawki Bluetooth w sześciu stylowych kolorach są wyposażone w inteligentne funkcje: na przykład słuchawki odtwarzają muzykę, jak tylko zostaną założone na uszy.
Bluetooth ROCKSTER CROSS Schwarz Frontansicht

ROCKSTER CROSS
Ten przenośny głośnik ROCKSTER CROSS może być wygodnie przetransportowany dzięki zintegrowanemu paskowi, a jego grubościenna budowa sprawia, że jest on bardzo wytrzymały.

RADIO 3SIXTY
Wraz z RADIO 3SIXTY możemy cieszyć się wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem w kuchni lub salonie. RADIO 3SIXTY może być sterowane za pomocą aplikacji, pilota lub sterowania głosowego Amazon Alexa.

Mają Państwo własne, kreatywne pomysły, które chcieliby Państwo zrealizować? W takim razie prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą! Chętnie Państwu pomożemy i na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!