Kariera- Lokalizacje

Przejdź do zawartości
Strona główna

To tutaj tworzymy nasz dźwięk

Lokalizacje

Jako oryginalny berliński start-up nasze serce nadal bije dla stolicy Niemiec. Nasi klienci i fani mogą poczuć tego niesamowitego ducha w naszych salonach firmowych od Lipska aż po Wiedeń. A ponieważ nasza pasja do dobrego dźwięku nie zna żadnych granic, nasza marka jest również znana w Chinach. Sprawdź już teraz nasze lokalizacje.

 

Berlin - więcej niż tylko siedziba firmy

Berlin to nasz dom: nasze główne siedziby znajdują się w centrach handlowych BIKINI Berlin i Europacenter. To tutaj projektujemy i testujemy wszystko, co tworzy naszą wyjątkową markę – począwszy od rozwoju produktu i marketing po biuro obsługi klienta. Również nasz pierwszy salon firmowy zlokalizowany jest w centrum handlowym BIKINI. Ta bliskość i otwarta współpraca wszystkich działów nie tylko ułatwia pracę, ale także sprzyja spędzaniu wspólnego czasu po pracy, na przykład na naszym tarasie.

HR - Jobs - Standorte - Bikini Dach
HR - Jobs - Standorte - Flagshipstore
HR - Jobs - Standorte - Büro 1
HR - Jobs - Standorte - Büro 2

Salony firmowe – prawdziwe doświadczenie dźwiękowe

Pasja do dobrego dźwięku jest zaraźliwa, czego nasi fani doświadczają w 7 salonach firmy Teufel – od salonów w centrum handlowym BIKINI Berlin i KaDeWe, po salon w Lipsku, Essen, Kolonii, Stuttgarcie i w Wiedniu. Zainspiruj się i zostań częścią naszego zespołu!

HR - Jobs - Standorte - Brandstore Leipzig
HR - Jobs - Standorte - Brandstore Leipzig
Kino

Chiny – dźwięk prosto z Dongguan i TangXia

Nasze dwa azjatyckie oddziały znajdują się w Dongguan i TangXia w prowincji Guangdong w południowych Chinach. To tutaj odbywa się realizacja i finalizacja projektów stworzonych w Berlinie. Oznacza to ścisłą współpracę wszystkich oddziałów i różnych obszarów. Praca w firmie Teufel nie może być bardziej międzynarodowa.

HR - Jobs - Standorte - China 1
HR - Jobs - Standorte - China 2