Klasyczne głośniki

Przejdź do zawartości
Wyszukiwarka sklepów
Strona główna
Standlautsprecher

Klasyczny zestaw głośników

Głośniki podłogowe i kolumny

Filtry listy produktów

Wszystkie produkty kategorii Głośniki podłogowe i kolumny: 32 Wyniki

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Głośniki podłogowe i kolumny: 32 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Kolumny głośnikowe - idealny dźwięk w Twoim salonie

Kolumny głośnikowe to inwestycja w czysty i mocny dźwięk w Twoim salonie, zarówno w czasie słuchania muzyki, jak i oglądania telewizji. Odpowiednie, zbalansowane strojenie akustyczne jest kluczowe dla uzyskania czystego i jednolitego dźwięku stereo. Zestaw kolumn głośnikowych, które są odpowiednio nastrojone i zaaranżowane w przestrzeni, stworzy dla Ciebie przejrzystą scenę dźwiękową ze wszystkimi detalami, a przy tym sprawi, że usłyszysz dokładnie dźwięki wszystkich instrumentów.

Różne zestawy kolumn stereo

Kolumny podłogowe są dostępne w dwóch podstawowych konfiguracjach: ze zintegrowanym subwooferem oraz bez. Wiele zestawów kolumn współpracuje z subwooferem, aby zapewnić solidną podstawę basową i potężny dźwięk. Kino domowe z kolumnami i zintegrowanym subwooferem nie wymaga użycia dodatkowego, zewnętrznego subwoofera, aby odtwarzać mocny i czysty dźwięk.

Różna charakterystyka dźwięku różnych głośników stereo

Głośniki podłogowe wspierają wszystkie możliwości odtwarzania. Bez względu na to, czy chcesz obejrzeć film akcji pełen wyścigów samochodowych, czy słuchać koncertu muzyki klasycznej, głośniki stereo dostarczą Ci realistycznego i porywającego dźwięku. Dialogi filmowe są idealnie słyszalne dzięki perfekcyjnym driverom średniotonowym głośników. Niezależnie od tego, czy jako źródło sygnału chcesz użyć odtwarzacza Blu-ray, DVD czy MP3, zawsze będziesz cieszył się realistycznym odtwarzaniem i szeroką panoramą dźwiękową.

Korzystne cenowo głośniki od Teufel

Szeroki wybór high-endowych kolumn jest dostępny w asortymencie Teufel. Nasza seria T, seria Ultima i Theater oferują najlepszy dźwięk dla kina domowego. W sklepie Teufel Audio znajdziesz niezwykłe kolumny w niepokonanych cenach. W dodatku Teufel Audio regularnie oferuje specjalne rabaty na najbardziej popularne głośniki oraz darmową wysyłkę do Polski.

Teufel oferuje również swoim klientom 8-tygodniowy okres próbny, tak abyś mógł przetestować nasze głośniki w Twoich warunkach domowych.