Bluetooth

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Bluetooth

Uwolnij dźwięk

Głośniki Bluetooth

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

25 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Bluetooth: 25 Wyniki
Zamknij
 • 349,00 zł 8 549,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Bluetooth: 25 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Głośniki Bluetooth: wszechstronny dźwięk do domu i na zewnątrz

Głośniki Bluetooth są uniwersalne, praktyczne i idealnie nadają się do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Bluetooth jako bezprzewodowy standard stosowany niezależnie od producenta, bezprzewodowo łączy głośniki przenośne ze smartfonami, padami, laptopami i innymi urządzeniami odtwarzającymi z systemem Android lub Apple. Połączenie między urządzeniami Bluetooth jest nawiązywane w przeciągu zaledwie kilku sekund. Czy to w biurze, podczas wycieczki rowerowej nad jezioro, podczas grilowania w ogrodzie latem, podczas jeżdzenia na rolkach po mieście czy też w podróży: głośniki Bluetooth są zawsze gotowe do odtwarzania treści audio i muzyki. W naszym przewodniku znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące technologii Bluetooth:

Jak znaleźć odpowiedni głośnik Bluetooth?

Przed zakupem głośnika Bluetooth powinieneś się najpierw zastanowić, jakie funkcje powinien mieć głośnik, do czego będzie Ci służył i jakiego rodzaju muzykę powinien on odtwarzać. Przenośne głośniki Bluetooth na zewnątrz mogą być używane również w pomieszczeniach. Głośniki Bluetooth do wewnątrz są natomiast podłączone kablem do prądu i nadają się idealnie do odtwarzania muzyki w stałym miejscu, na przykład w kuchni, łazience, biurze czy sypialni. Przenośne mini głośniki Bluetooth, jak BOOMSTER GO czy też ROCKSTER GO z funkcją systemu głośnomówiącego, są szczególnie wytrzymałe dzięki gumowanej obudowie i wodoodporne zgodnie z normą IPX7. Ponadto oba głośniki można sparować z drugim głośnikiem tej samej kategorii, co sprawia, że mini głośniki świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym lub na pikniku nad jeziorem. Mimo kompaktowych rozmiarów głośnika, dobry dźwięk Twojej muzyki jest gwarantowany. Jeśli głośniki będą używane w pomieszczeniach, to bardzo ważną kwestią przy wyborze odpowiedniego głośnika jest powierzchnia oraz akustyka pomieszczenia. Do mniejszych pomieszczeń wystarczą często wydajne micro głośniki. Jeśli jednak chcemy nagłośnić pomieszczenie o powierzchni większej niż 30m2, głośnik powinien być nieco większy. W końcu dobry dźwięk powinien wypełnić całe pomieszczenie. Zastanów się również, z jakimi urządzeniami chciałbyś połączyć głośniki Bluetooth i czy potrzebujesz zewnętrznego subwoofera (np. jako uzupełnienie Twojego zestawu stereo z technologią Bluetooth). Na wszystkich stronach z produktami znajdziesz informacje dotyczące portów i złączy, takich jak AUX czy USB oraz techniczne dane produktu.

Parowanie: Jak połączyć głośniki Bluetooth?

Technologia Bluetooth działa na zasadzie nadajnik-odbiornik. Do odtwarzania muzyki lub innych treści audio, takich jak podcasty czy audiobooki, możesz używać urządzeń z systemem Android lub Apple ze standardem Bluetooth jako źródło. Twój smartfon, tablet lub laptop jest zatem nadajnikiem, a głośnik Bluetooth odbiornikiem. Pierwsze połączenie, tak zwane parowanie, następuje poprzez aktywację Bluetooth w menu nadajnika (na przykład smartfona) i naciśnięcie przycisku parowania z symbolem Bluetooth na głośniku. Następnie wybierasz ten głośnik, który pojawia się na liście Twoich urządzeń i w przeciągu zaledwie kilku sekund zostaje nawiązane połączenie.

Dzięki tej uniwersalnej i bezprzewodowej metodzie połączenia głośnik Bluetooth może być sparowany ze wszystkimi urządzeniami niezależnie od producenta. Wiele produktów, takich jak smartfony, zapamiętują na stałe wszystkie małe i przenośne głośniki Bluetooth, z którymi były już raz połączone i dzięki temu podczas następnego parowania są od razu gotowe do gry.

Które głośniki Bluetooth można ze sobą połączyć?

Jeśli chcesz połączyć ze sobą dwa lub więcej głośników przenośnych za pośrednictwem Bluetooth, musisz pamiętać o tym, aby głośniki były takie same i obsługiwały ten sam tryb połączeniowy. Najlepiej, aby akumulatory obu urządzeń były całkowicie naładowane, aby oba głośniki mogły odtwarzać muzykę przez taki sam czas. Jako firma o bezpośrednim modelu sprzedaży przygotowaliśmy dla naszych fanów i klientów wydajne zestawy o najlepszym stosunku ceny do jakości dźwięku, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Poniższe głośniki z naszego asortymentu możesz sparować ze sobą bezprzewodowo:

 • BOOMSTER GO Stereo-Set (aż do 10 godzin odtwarzania; głośnik jest wodoodporny zgodnie z normą IPX7)
 • ROCKSTER GO Duo-Set (aż do 12 godzin odtwarzania; głośnik jest wodoodporny zgodnie z normą IPX7)

Te potężne głośniki Bluetooth z wydajnym akumulatorem są ze sobą połączone za pomocą dołączonego kabla XLR:

 • ROCKSTER AIR Stereo-Set (aż do 30 godzin odtwarzania)*
 • ROCKSTER Stereo-Set (aż do 20 godzin odtwarzania,dodatkowe zasilanie przez baterię samochodową 12 V i sieć elektryczną 220V)*
 • POWER HIFI Stereo Set (w pełni aktywny i modułowy system głośnikowy z Bluetooth, system przewodowy, do użytku tylko wewnątrz)

*Praca w trybie Master/companion: W przypadku głośników ROCKSTER AIR i ROCKSTER obowiązują następujące zasady: W trybie mono możliwe jest utworzenie łańcucha dowolnej liczby kompagnatorów za jednym urządzeniem Master.

Nasze głośniki Bluetooth, stworzone do użytku codziennego, odtwarzają Twoją muzykę wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Podczas wielkiej imprezy, wyprawy w Himalaje, sprzątania, w pokoju dziecięcym, podczas wspinaczki górskiej, grilowania lub podczas pracy zdalnej lub jako radio z FM i DAB+ w kuchni – Teufel posiada w swoim portfolio wytrzymałe i potężne głośniki o stylowym wyglądzie i z wydajną baterią na każdą okazję, które swoim brzmieniem przekonają do siebie każdego. Jeśli należysz do grupy kanapowych leniuchów, w naszej ofercie znajdziesz głośniki do użytku w domu, które stworzą idealne kulisy dźwiękowe w Twoim salonie.

Budzik radio Bluetooth klasy hi-fi: RADIO ONE

Jeśli poszukujesz radia o mocnym dźwięku z funkcją budzika, to RADIO ONE jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Ten głośnik do sypialni klasy hi-fi z radiem DAB+ i FM, Bluetooth 5.1 i opatentowanym, automatycznie lub ręcznie wygaszanym ekranem i wyświetlaniem godziny gwarantuje nie tylko pełny i krystalicznie czysty dźwięk, ale również intuicyjną obsługę nawet w ciemności. Ten głośnik z najmocniejszym dźwiękiem w tej klasie gra czysto przy niskich i wysokich poziomach głośności i nadaje się idealnie nie tylko do sypialni, ale rownież do pokoju dziecięcego, kuchni lub do domowego biura. Wspaniały dźwięk z dokładnie dostrojonym basowym fundamentem powstaje dzięki współpracy dwóch auluminiowych głośników szerokopasmowych wspieranych przez wielką, pasywną membranę i technologię Dynamore dla szczególnie szerokiej panoramy stereo. O najlepszy odbiór radia FM i DAB+ oraz Twoich ulubionych stacji dba dołączona antena. Za pomocą połączenia Bluetooth i ustawień Twojego smartfona możesz obudzić się przy brzmieniach Twojej ulubionej muzyki i dzięki funkcji sleeptimera już podczas zasypiania cieszyć się na następny poranek.

Które głośniki Bluetooth są optymalne dla usługi Alexa?

Jeśli jesteś fanem Alexa, sięgnij po nasze głośniki Bluetooth do wewnątrz HOLIST S i HOLIST M, aby odtwarzać swoje ulubione utwory za pomocą komendy głosowej i stworzyć listy odtwarzania za pomocą smartfona, korzystając z aplikacji Teufel HOLIST. Z usługi Spotify Connect możesz oczywiście korzystać za pośrednictwem aplikacji Spotify w Twoim telefonie, a różnorodne funkcje streamingowe i sterowania w aplikacji HOLIST obsługują również TIDAL, NAPSTER, TuneIn i muzykę lokalną. Nasze głośniki HOLIST działają przewodowo, a co za tym idzie nie są głośnikami przenośnymi. Są one przeznaczone do użytku stacjonarnego dzięki klasycznemu designowi i 360-stopniowemu dźwiękowi dzięki technologii Dynamore®.

Czy mogę wyposażyć mój stary system w technologię Bluetooth?

Systemy kina domowego i stereo bez funkcji Bluetooth mogą zostać wyposażone w nadajnik Bluetooth. Dzięki temu każdy zwyczajny głośnik stanie się głośnikiem Bluetooth. Aby uzyskać dobre brzmienie, nadajnik Bluetooth powinien być wyposażony w kodek aptX. Taki sprzęt jest dostępny w specjalistycznych sklepach elektronicznych oraz w odpowiednich sklepach internetowych.

Radio FM i DAB+ z Bluetooth

RADIO 3SIXTY jest wszechstronnym urządzeniem do użytku w domu, który przekonuje swoim dźwiękiem 360 stopni i solidnym basem. Radio działa bez akumulatora i może być połączony z domową siecią wi-fi. RADIO 3SIXTY jest sterowane poprzez przyciski znajdujące się bezpośrednio na urządzeniu lub poprzez aplikację Teufel Remote i jest wyposażone w funkcję budzika, aby uprzyjemnić Ci poranki Twoją ulubioną muzyką.

BOOMSTER z radiem FM i DAB+ idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Ten głośnik jest nie tylko wyposażony w wydajny akumulator, ale może również odtwarzać muzykę aż do 6 godzin za pomocą baterii. Jego brzmienie jest regularnie chwalone i doceniane. Wraz ze zintegrowanym i regulowanym subwooferm posiada on również wysuwaną antenę teleskopową do uzyskania optymalnego odbioru stacji radiowych. Jego subtelny design sprawia, że ten głośnik bardzo dobrze prezentuje się na tarasie lub na balkonie.

Czy głośniki Bluetooth można połączyć z telewizorem?

Jeśli Twój Smart TV lub tradycyjny telewizor nie posiada interfejsu Bluetooth do wysyłania sygnałów audio, sięgnij po odpowiedni adapter, który znajdziesz w specjalistycznym sklepie elektronicznym. Adapter podłącza się zazwyczaj do wyjścia słuchawkowego w telewizorze, a następnie paruje się go z głośnikami i gotowe. Do odtwarzania dźwięku telewizyjnego i filmowego nie polecamy jednak przenośnych głośników, lecz stworzone dokładnie do tego celu soundbary Bluetooth . Te stanowią idealneoraz eleganckie rozwiązanie dla kina domowego. Dzięki eleganckiemu designowi, najlepszemu brzmieniu, szerokiemu dźwiękowi wirtualnemu surround i smukłej konstrukcji są one naszą odpowiedzią na płaski dźwięk telewizorów.

Wskazówka: również nasze słuchawki z funkcją Bluetooth świetnie nadają się do połączenia z telewizorem.

Które przenośne głośniki są najlepsze?

Głośniki przenośne, takie jak BOOMSTER, BOOMSTER XL, ROCKSTER CROSS czy ROCKSTER AIR są szczególnie wytrzymałe i posiadają praktyczne uchwyty oraz paski do transportu głośnika. Dodatkowo do głośnika BOOMSTER w naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz pasującą torbę transportową BOOM BAG o prostym i miejskim stylu.

Oczywiście oferujemy również mniejsze głośniki, które działają bezprzewodowo i są głośnikami przenośnymi. ROCKSTER GO, BOOMSTER GO czy MOTIV GO to głośniki przenośne, które zawierają praktyczny pasek, gwint do zamontowania na statywie oraz dodatkową, praktyczną torbę transportową.

Potężny dźwięk ze świetnymi funkcjami na każdą okazję: głośniki Bluetooth marki Teufel

Energia potrzebna do nawiązania połączenia Bluetooth jest zaskakująco niska, dlatego też czas działania akumulatora zmniejsza się tylko minimalnie. W przypadku dużych głośników Bluetooth akumulator może odtwarzać muzykę aż do 30 godzin. Sygnał dźwiękowy pozostaje stabilny do odległości około 10 m pomiędzy odbiornikiem a nadajnikiem, niezależnie od jego lokalizacji.

Głośniki Bluetooth marki Teufel posiadają wydajne akumulatory i baterie litowo-jonowe o dużej pojemności, które działają aż do 30 godzin. W naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiednie głośniki Bluetooth na każdą okazję. W zależności od modelu, znajdziesz różnorodne funkcje. Tutaj mały podgląd:

 • Funkcja systemu głośnomówiącego / wbudowany mikrofon do telefonowania bez użycia rąk lub przyjmowania połączeń poprzez wydanie polecenia głosowego (Siri, Google Assistant)
 • Przycisk na głośniku do uruchamiania Siri/Google Assistant, zintegrowana karta dźwiękowa do użytkowania na komputerze/laptopie (Mac/Win7/10)
 • Status LED poziomu bateri
 • Bluetooth aptX® i NFC do streamingu muzyki ze Spotify, YouTube, Apple Music, Deezer, TuneIn itd w jakości podobnej do płyty CD
 • Tryb party: dwa smartfony mogą być jednocześnie połączone z jednym głośnikiem
 • USB Power bank / Funkcja ładowania USB w głośnikach
 • Wodoodporne zgodnie z normą IPX7, odporne na bryzgi wodne zgodnie z normą IPX5
 • Kompatybilny gwint GoPro
 • Dodatkowe przyciski na głośniku do obsługi najważniejszych funkcji
 • Tryb Connect do połączenia dwóch głośników tego samego typu
 • Radio FM/DAB+
 • Wydajna bateria litowo-jonowa / długi czas odtwarzania
 • Wejście AUX do podłączenia odtwarzacza MP3, CD lub słuchawek
 • Inteligentny i elegancki design produktów do uzyskania szerokiego kąta rozproszenia dźwięku i najlepszego brzmienia
 • W naszych przenośnych głośnikach o gigantycznym dźwięku ROCKSTER i ROCKSTER AIR znajdują się dodatkowo złącza dla mikrofonu, instrumentów (np. gitary elektrycznej) i wejście Line-in. Możliwa jest również konfiguracja stereo z dwoma głośnikami.

Aby wybrać odpowiedni stacjonarny lub przenośny głośnik Bluetooth, skorzystaj z naszego porównania produktów i odkryj najlepsze głośniki w tej kategorii.

Inteligentny dźwięk do Twojego Smart Home

Dodatkowo wiele naszych głośników do użytku w domu oferuje możliwość streamingu muzyki przez sieć wi-fi oraz sterowanie za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie. Za pośrednictwem aplikacji Teufel Raumfeld i naszych głośników Smart Home możesz zarządzać swoimi bibliotekami muzycznymi i wybierać między cyfrowymi źródłami audio, ulubionymi stacjami radiowymi lub usługami streamingowymi.

Nagradzany dźwięk & głośniki Bluetooth

W testach porównawczych, recenzjach naszych klientów i ankietach czytelników nasze przedsiębiorstwo oraz głośniki zajmują regularnie miejsca na podium w Niemczech. Niedawno firma Lautsprecher Teufel została wybrana Producentem roku 2021 przez magazyn Chip Online, a nasz średniej wielkości głośnik ROCKSTER CROSS z oceną 1,1 zajął dodatkowo pierwsze miejsce w teście głośników Bluetooth.

Liczne testy przyniosły i nadal przynoszą godne polecenia wyniki w zakresie jakości, wydajności i dźwięku głośników Bluetooth, systemów dźwiękowych, przewodowych i bezprzewodowych słuchawek i innych produktów audio firmy Teufel, które znajdziesz na naszej stronie.

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i przekonaj się sam. Jednoznaczne i pozytywne oceny naszych produktów audio mówią same za siebie.

Interesujące artykuły dotyczące tematu Bluetooth na naszym blogu: