Słuchawki nauszne i wokółuszne

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Maksimum dokładności dźwięku

Słuchawki nauszne i wokółuszne

Over-Ear-Kopfhörer
15 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Słuchawki wokółuszne: całkowicie zanurz się w Twojej muzyce

Słuchawki wokółuszne całkowicie zamykają ucho. Dzięki temu osiągalny jest głęboki dźwięk i lepsze tłumienie hałasów z zewnątrz. W przypadku słuchawek wokółusznych mamy do czynienia z dwoma kategoriami: słuchawkami o budowie zamkniętej i otwartej. Połączeniem tych dwóch typów jest budowa półotwarta.

Budowa otwarta

Budowa otwarta przepuszcza więcej powietrza, przez co dźwięk jest lekko słyszalny na zewnątrz, a pasywne tłumienie hałasów jest niewielkie. Mimo to otwarta budowa, taka jak w naszym dawnym modelu Aureol Real, oferuje bardzo dobry dźwięk przestrzenny. Oprócz tego uszy są bardzo dobrze wentylowane, co wraz z niewielką wagą słuchawek gwarantuje komfort noszenia. Te słuchawki powinno nosić się w spokojniejszym otoczeniu.

Budowa zamknięta

Zamknięte słuchawki wokółuszne przepuszczają o wiele mniej dźwięków zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Dzięki trochę większej wadze i zamkniętej budowie uszy są w prawdzie mniej wentylowane, ale komfort noszenia nie jest przez to zmniejszony. O wiele mocniejszy dźwięk z potężnym basem, tak jak w przypadku słuchawek Teufel Massive, sprawia, że te słuchawki są idealnym towarzyszem zarówno w drodze, jak i w biurze.

Budowa półotwarta

Połączenie dwóch powyższych form słuchawek, czy też rozszerzenie otwartych słuchawek wokółusznych, stanowią półotwarte słuchawki wokółuszne. To dobre połączenie dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrym dźwiękiem w różnych miejscach. Przepuszczają one trochę mniej powietrza, a co za tym idzie przepuszczają mniej hałasów na zewnątrz i do wewnątrz.

Słuchawki wokółuszne z Bluetooth i ANC

Niektóre z zamkniętych słuchawek wokółusznych oferuą Bluetooth 4.0 z apt-X dla jeszcze lepszego dźwięku bez kabla. Oprócz tego Real Blue NC wyposażone są w system hybrydowy system tłumienia hałasów, dzięki czemu słuchawki jeszcze lepiej tłumią hałasy takie jak odgłosy motorów, pociągów i samolotów. Z tą kombinacją możesz w każdym miejscu cieszyć się bezprzewodową i niezakłóconą muzyką.

Więcej informacji o naszych słuchawkach znajdziesz na naszych stronach internetowych.

Filtry
Zmień Zamknij