Słuchawki bluetooth

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Kopfhörer Bluetooth

Uwolnij dźwięk

Słuchawki Bluetooth

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

16 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki bluetooth: 16 Wyniki
Zamknij
 • 35,00 zł 899,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki bluetooth: 16 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Słuchawki Bluetooth: więcej swobody, więcej komfortu, więcej funkcji

Słuchawki Bluetooth posiadają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi wariantami słuchawek z kablem:

 • Znacznie większa swoboda ruchu
 • Nie musimy zawsze nosic przy sobie telefonu/odtwarzacza
 • Umożliwiają relefonowanie bez użycia rąk za pomocją funkcji systemu głośnomówiącego
 • Koniec z uszkodzonymi/zgubionymi kablami
 • Koniec z uszkodzeniami spowodowanymi przez zerwane urządzenia
 • Możliwość sterowania muzyką i poziomem głośności na urządzeniu

W metrze, przy biurku, podczas biegania czy na kanapie – słuchawki towarzyszą nam praktycznie wszędzie. Rodzaj słuchawek oraz ich budowa powinny pasować do obszaru zastosowania i Twojego gustu muzycznego, abyś mógł cieszyć się najlepszym dźwiękiem przez cały czas. Konstrukcja słuchawek wpływa na przykład na kąt rozproszenia fal dźwiękowych, na komfort noszenia oraz odtwarzanie muzyki. Omówimy wady i zalety poszczególnych typów słuchawek. Który model słuchawek najlepiej odpowiada Tobie i Twoim oczekiwaniom, dowiesz się za pośrednictwem naszego ultymatywnego testu słuchawek znajdującego się na dole.

Bezprzewodowe słuchawki: szybkie połączenie przez Bluetooth

Za pośrednictwem Bluetooth możemy bardzo łatwo nawiązać bezprzewodowe połączenie z urządzeniem. Dzięki jednorazowemu sparowaniu słuchawki Bluetooth szybko rozpoznają docelowy odtwarzacz. Urządzenia Bluetooth potrafią zapamiętać aż do 7 połączeń i nawiązują je automatycznie, gdy tylko funkcja Bluetooth zostanie aktywowana lub gdy znajdujemy się w pobliżu danego urządzenia. Dzięki technologii Bluetooth bezprzewodowe odtwarzanie muzyki nie stanowi już żadnego problemu.

Stabilne połączenie, duży zasięg, mocny dźwięk

Słuchawki Bluetooth marki Teufel obsługują aktualną wersję Bluetooth i gwarantują stabilne połączenie przy niskim zużyciu baterii oraz dużym zasięgu aż do 20 metrów (w idealnych warunkach). W przypadku technologii Bluetooth 5.0 maksymalny zasięg wynosi nawet 240 metrów w trybie low energy. Dzięki kodekowi aptX aktywowanemu w wielu słuchawkach Bluetooth muzyka może być odtwarzana w jakości płyty CD. Przy tworzeniu naszych słuchawek Bluetooth ogromną rolę odgrywa czas odtwarzania.

Czas odtwarzania* słuchawek Bluetooth firmy Teufel:

 • MOVE BT: aż do 20 godzin
 • AIRY SPORTS: aż do 25 godzin
 • AIRY TRUE WIRELESS: więcej niż 25 godzin dzięki etui power bank
 • SUPREME ON: aż do 30 godzin
 • SUPREME IN: aż do 16 godzin
 • AIRY: aż do 30 godzin
 • REAL BLUE: aż do 30 godzin
 • REAL BLUE NC: aż do 30 godzin

*Faktyczny czas odtwarzania różni się w zależności od poziomu głośności.

Jakość płyty CD dzięki technologii Bluetooth z aptX

Słuchawki AIRY, MOVE BT, SUPREME IN oraz SUPREME ON są wyposażone w technologię Bluetooth z aptX wykorzystuje wydajną metodę kompresji plików audio, która pozwala lepiej wykorzystać dostępną szerokość pasma. Zastosowana metoda nosi nazwę Adaptive Differential Pulse Code Modulation (ADPCM). Szerokość pasma Bluetooth będzie z biegiem czasu stale zwiększana niezależnie od kodeku aptX.

Douszne słuchawki Bluetooth

Douszne słuchawki Bluetooth MOVE BT oferuje wszystkie zalety nowoczesnych słuchawek Bluetooth i mogą być używane jako zestaw głośnomówiący ze wszystkimi dostępnymi systemami operacyjnymi (iOS, Android, Windows). Równolegle w naszej ofercie znajdują się również słuchawki AIRY SPORTS – profesjonalne douszne słuchawki sportowe z liniowym przetwornikiem HD, normą IPX7 oraz efekywnym tłumieniem hałasów z zewnątrz oraz douszne słuchawki AIRY TRUE WIRELESS – które są całkowicie bezprzewodowe (true wireless) i posiadają doskonały obraz dźwiękowy dzięki liniowym przetwornikom neodymowym HD. Bardzo ważną rzeczą w słuchawkach dosuznych jest odpowiednia pozycja w uchu, bo tylko tak możemy cieszyć się mocnym i świetnym brzmieniem.

Słuchawki Bluetooth typu earbud

Słuchawki typu earbud są bardzo lekkie i lużno, ale pewnie leżą w uchu. Nie wywierają żadnego ucisku na przewód słuchowy i tym saymy gwarantują wysoki komfort noszenia. Słuchawki SUPREME IN posiadają dodatkowo regulowane szlufki i wkładki silikonowe ułatwiające zakładanie. Dzięki temu świetnie nadają się do długich sesji muzycznych oraz dla osób noszących okulary. Duże 10,7 milimetrowe liniowe przetworniki HD umożliwiają uzyskanie precyzyjnych dźwięków wysokich i mocnym basów na każdym smartfonie lub tablecie. W przeciwieństwie do słuchawek dousznych i nausznych, hałasy z zewnątrz są w SUPREME IN słyszalne i przez to słuchawki zapewniają bezpieczne użytkowanie również w podróży. Zintegrowana została również technologia Bluetooth z aptX™ i AAC do streamingu muzyki w jakości podobnej do płytyCD ze Spotify, Deezer, YouTube, Apple Music, Amazon Music i Co oraz system głośnomówiący z technologią Qualcomm® cVc™ do bezprzewodowego telefonowania i sterowani głosowego za pomocą Siri lub Google. Całość dopełnia aplikacja Teufel Headphones, która posiada korektor, funkcję ShareMe oraz inne ustawienia.

Nauszne słuchawki Bluetooth

Również nauszne słuchawki Bluetooth, takie jak AIRY, oferują tą samą jakość i te same funkcje tylko inaczej wyglądają. Pomimo swojej konstrukcji (słuchawki z pałąkiem) są bardzo wygodne, lekkie i do tego przyciągają wzrok. Elastyczny pałąk wykonany z silikonu gwarantuje idealne dopasowanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu noszenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nauszniki można również wymienić. Zintegrowana regulacja poziomu głośności oraz przyciski obsługi pozwalają na pełną kontrolę Twojego brzmienia.

Wokółuszne słuchawki Bluetooth (wraz z technologią Noise Cancelling)

Firma Teufel oferuje szeroki wybór ulubione i obecnie powszechnie stosowanych słuchawek wokółusznych. Jak już sama nazwa wskazuje, te słuchawki obejmują (zamykają) całe ucho i dlatego gwarantują mocny dźwięk przy minimalnym poziomie zewnętrznych hałasów. Do wokółusznych topsellerów należą słuchawki REAL BLUE oraz REAL BLUE NC (z aktywnym tłumieniem zewnętrznych hałasów). Bezprzewodowe słuchawki wraz z technologią Active Noise Cancelling, takie jak REAL BLUE NC, stają się coraz bardziej popularniejsze w czasach weekendowych wycieczek samolotem, a szczególnie wśród osób dojeżdżających do pracy czy szkoły. Również w domowym biurze pokazują one swoje zalety, ponieważ tłumią hałasy z otoczenia i gwarantują niezwykle dobre brzmienie. Słuchawki REAL BLUE NC mogą być również używane jako zestaw słuchawkowy. Czy to bezprzewodowo za pomocą zintegrowanych mikrofonów czy wchodzącego w zakres dostawy kabla – nic już nie stoi na przeszkodzie, aby komfortowo i wydajnie pracować nawet z domu.

Słuchawki Bluetooth odporne na bryzgi wodne

Słuchawki Teufel MOVE BT posiadają certyfikat IPX5, zgodnie z którym są odporne na bryzgi wodne. Również podczas deszczu nie musisz się martwić o funkcjonalność tego modelu. Niestraszna jest im również wilgotna skóra czy pot. Nasze słuchawki AIRY TRUE WIRELESS są także odporne na bryzgi wodne zgodnie z normą IPX5. AIRY SPORTS są wodoodporne zgodnie z normą IPX7 i nadają się do pływania (krótkiego zanurzenia), kąpieli i podczas kitesurfingu. Inne modele słuchawek z tą dodatkową ochroną są w trakcie planowania. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się również wodoodporne głośniki.

Podobne tematy