Prezenty na każdą okazję

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Szukasz ciekawych pomysłów na prezent, które rozpromienią z radości twarze? Nieważne, czy to prezent dla dawno niewidzianej cioci, zbuntowanej siostry czy szalonego kuzyna – każdy ucieszy się z dobrego dźwięku. Co myślisz o słuchawkach, kompaktowym soundbarze lub stylowym głośniku przenośnym MOTIV® GO? U nas znajdziesz najlepsze oferty, pasujące do każdego budżetu i każdego pasjonata dźwięku. Zainspiruj się naszymi produktami audio i znajdź odpowiedni prezent!

Najnowsze produkty

Sprawdź już teraz nasz najnowsze produkty, takie jak słuchawki SUPREME ON, AIRY SPORTS czy też MUSICSTATION i spraw Twoim bliskim radość sprzętem audio prosto z Berlina.

SUPREME ON

Potężny dźwięk

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, potężny dźwięk na pewno zrobi dobre wrażenie. Co powiesz na w pełni aktywny system głośników POWER HIFI lub soundbar CINEBAR LUX?

ULTIMA 40
POWER HIFI
ULTIMA 40 Mk3

Prezenty poniżej 700 zł

Prezenty wcale nie muszą być wielkie, najważniejsze jest to, aby były od serca. Sprawdź już teraz nasze prezenty poniżej 650 zł i podaruj swoim najbliższym przenośny głośnik BOOMSTER GO lub słuchawki AIRY.

AIRY

Prezenty powyżej 700 zł

Jeśli szukasz prezentów dla całej rodziny, to podaruj coś, z czego będą cieszyć się wszyscy. Co sądzisz o RADIO 3SIXTY, które możesz postawić w kuchni lub głośniku Teufel ONE S do salonu?

ROCKSTER CROSS
Weihnachtsbaum
CINEBAR DUETT

Dla prawdziwych fanów

Dla wszystkich tych, którzy już od dawna kochają dźwięk Teufel, przygotowaliśmy kolekcję produktów prosto z naszego fanshopu. Klasyk, taki jak kubek Teufel Cup, to świetny prezent na Mikołajki.