Outdoor

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Outdoor-Bluetooth-Lautsprecher

Uwolnij dźwięk

Głośniki przenośne i na zewnątrz

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

12 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Outdoor: 12 Wyniki
Zamknij
  • 409,00 zł 8 549,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Outdoor: 12 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Głośniki na zewnątrz od Teufel do swobodnego użytku w dowolnym miejscu

Czy to w ogrodzie, na festiwalach, czy na imprezie na plaży: głośniki na zewnątrz, nazywane też głośnikami przenośnymi, cieszą się dużą popularnością szczególnie w ciepłych porach roku.

Teufel oferuje wiele praktycznych, kompaktowych i mieszczących się do plecaka głośników - u nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Rodzina ROCKSTER Familie: gotowa na każdą przygodę

ROCKSTER XS jest bardzo kompaktowy i wyposażony w akumulator, Bluetooth i NFC, dzięki czemu idealnie nadaje się na zewnątrz. Wystarczy, że włożysz go do plecaka.

ROCKSTER GO wchodzi nawet do wody na imprezie w basenie: jest wodoodporny według normy IPX7.

ROCKSTER CROSS zapewni solidny dźwięk na rowerze lub skuterze, gdyż posiada on praktyczny pasek do noszenia.

Dla dużej imprezy odpowiednim wyborem jest ROCKSTER AIR lub ROCKSTER. Dzięki 111 -115 decybelom te dwa ogromne głośniki wytwarzają solidny i mocny dźwięk również na zewnątrz. Oba głośniki są wyposażone w pasek do przenoszenia (AIR) lub kółka (ROCKSTER), dzięki którym mogą być łatwo i szybko przetransportowane. W przypadku burzy i ulewy, duży ROCKSTER posiada opcjonalną osłonę chroniącą przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Największy wybór głośników przenośnych

Również inne głośniki Bluetooth Teufel mogą być używane na zewnątrz. Na przykład głośniki BOOMSTER, a tak właściwie to BOOMSTER XL jest również przenośny i może być używany na przykład w ogrodzie lub podczas imprezy. Bluetooth, NFC, radio FM i DAB+ to ogromne zalety tych dźwiękowych potęg.

Idealny w podróży: spakuj dźwięk do walizki

Podczas dłuższych podróży BAMSTER XS jest dobrym rozwiązaniem: ultrakompaktowy, bardzo lekki, z funkcją szybkiego ładowania i czasem działania baterii do 14 godzin.

BAMSTER, który jest dostępny zarówno w kolorze czarnym, jak i białym, oferuje nieco mocniejszy dźwięk. Również w tym głośniku znajduje się tryb stereo dla dwóch urządzeń. Czas działania baterii wynosi 12 godzin.

Teufel oferuje wiele innych urządzeń które mogą być używane jako głośniki zewnętrzne. Należy pamiętać, że głośniki są odpowiednio chronione przed deszczem i dlatego mogą być używane na zewnątrz. Zatem nic nie stoi już na przeszkodzie, aby rozpocząć prawdziwą imprezę w plenerze!

Podobne tematy: