
BAMSTER PRO
Glam rock

Nowy BAMSTER rozpoczyna tam, gdzie skończył jego nagradzany nagrodami poprzednik. Oczekuj nawet lepszego dźwięku, dodatkowych funkcji i więcej mocy. BAMSTER gra ścieżkę dźwiękową Twojego życia - zawsze i wszędzie.



Dom, taras czy ogród – dzięki swoim smukłym wymiarom i niewielkiej wadze BAMSTER jest wszędzie gotowy do gry. Przyjemny dźwięk zawsze i wszędzie.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 31,5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Głębokość | 7,2 cm |
| Waga | 0,72 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| Zestaw głośnomówiący | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Android | tak |
| iOS | tak |
| Microsoft | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Czas działania baterii średnia głośność | 12 h |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 2.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Lakierowana, matowa |
| Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośniki szerokopasmowe (średnica) | 40,00 mm |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 65 mm |
| Zakres częstotliwości od/do | 80 - 20000 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 88 dB/1m |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |