
ULTIMA 40
Bestseller w stereo

DENON DRA-900H jest amplituerem AV najwyższej klasy, który świetnie sprawdza się podczas odtwarzania muzyki, dźwięku telewizyjnego i gier w trybie stereo. Ten amplituner pasuje idealnie do wszystkich głośników marki Teufel i gwarantuje doskonałą jakość obrazu.








| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,4 cm |
| Wysokość | 15,1 cm |
| Głębokość | 33,9 cm |
| Waga | 8,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście słuchawkowe 6,3 mm | 1 |
| AUX | tak |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 2 |
| AirPlay 2 | tak |
| Bluetooth | tak |
| LAN | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejście video- HDMI | 6 |
| HEOS® Built-in | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Vision | tak |
| HDR10+ | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| DAB+ | tak |
| FM - UKW | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Skalowanie 4K UHD | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Amazon Music | tak |
| Deezer | tak |
| SoundCloud | tak |
| Spotify | tak |
| TIDAL | tak |
| TuneIn | Tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD z technologią Dolby Atmos, Dolby Vision, najnowocześniejszym procesorem HCH i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla wysokiej wierności odtwarzania filmu

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Kabel HDMI o wysokiej prędkości obsługuje wszystkie specyfikacje 2.0, jak na przykład 4K 50/60p i 4K 3D

Kabel HDMI o wysokiej prędkości obsługuje wszystkie specyfikacje 2.0, jak na przykład 4K 50/60p i 4K 3D

Uniwersalny kabel połączeniowy stereo jack 3,5 mm

Uniwersalny przedłużasz stereo jack 3,5 mm

Gotowy do odtwarzania gramofon o napędzie paskowym, idealny dla płyt LP i Singles

Gotowy do odtwarzania gramofon o napędzie paskowym, idealny dla płyt LP i Singles

W pełni automatyczny gramofon z napędem paskowym, odpowiedni do płyt LP i Singles

Najwyższej klasy gramofon hi-fi z napędem paskowym, idealny dla płyt LP i Singles, elektroniczna regulacja obrotów 33/45/78

Gramofon hi-fi z napędem paskowym, idealny dla płyt LP i Singles, elektroniczna regulacja obrotów 33/45

W pełni automatyczny gramofon hi-fi Pro-Ject A 1.2 z napędem paskowym, elektroniczną regulacją obrotów 33/45

2-kanałowy kontroler DJ do różnych aplikacji (rekordbox, serato DJ Pro, serato FX, serato P'nT DJ)

Wielostronny odtwarzacz sieciowy WiFi i Bluetooth z wysokiej jakości konwerterem D/A od Cirrus Logic®

Zestaw składający się z 1x nadajnika oraz 1x odbiornika do bezprzewodowej transmisji sygnałów (audio/video) przez HDMI do 30 metrów (w linii wzroku)

Wysokiej jakości nadajnik i odbiornik Bluetooth, odpowiedni do wszystkich słuchawek Teufel Bluetooth lub kompletnych systemów audio oraz soundbarów

Przełącznik z 4 portami do podłączenia soundbara za pomocą złącza HDMI eARC do trzech źródeł HDMI oraz telewizora, projektora lub monitora

To urządzenie umożliwia emitowanie dźwięku z telewizora ze złączem HDMI-ARC lub ze źródła HDMI, jak Apple TV, Fire TV lub komputer, które są podłączone do portu HDMI