
TEUFEL SLIPMAT
Praktyczna mata poślizgowa znajdująca się między talerzem gramofonu, a płytą winylową

Thanks to the low-friction turning spindles, this turntable rotates smoothly and constantly and ensures the best sound. The balanced sound needle with the high-quality pickup system from Audio-Technica ensures optimum reading of the grooves. The record can be listened to wirelessly through Teufel Bluetooth-enabled headphones or sound systems.

Bluetooth-Schallplattenspieler mit Riemenantrieb, geeignet für LP und Single
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Głębokość | 35,6 cm |
| Waga | 4,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| 33 U/min | tak |
| 45 U/min | tak |
| 78 U/min | tak |
| Rodzaj napędu [Napęd paskowy] | Napęd paskowy |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.