Głośniki pasywne

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Dobry dźwięk do każdego systemu

Głośniki pasywne

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

6 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Głośniki pasywne: 6 Wyniki
Zamknij
  • 999,00 zł 6 949,00 zł

Twoje Korzyści

Icon - Bester Shop

Najlepsza Cena

Teufel sprzedaje swoje produkty w modelu sprzedaży bezpośredniej. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też narzuconej marży. A Ty oszczędzasz.

Icon - Bester Shop

Najlepsza Gwarancja

Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy Ci do 12 lat gwarancji i 8 tygodni na zwrot produktu.

Icon - Bester Shop

Najlepsze Opinie

Teufel zajmuje regularnie pierwsze miejsca w testach i ankietach prasy fachowej i jest liderem niemieckiego rynku.

Icon - Bester Shop

Najlepszy Sklep

Sklep online Teufel przekonuje łatwością obsługi, bezpieczeństwem i komfortem.

O głośnikach pasywnych

Głośniki pasywne to te głośniki, które nie mają wbudowanych żadnych aktywnych komponentów - a więc żadnego wzmacniacza.

Tak działa głośnik pasywny

Głośniki pasywne muszą być używane ze wzmacniaczami. Głośniki pasywne składają się z reguły z obudowy (drewnianej lub metalowej), jednej lub kilku cewek, jednego terminala złączy i oczywiście z przetworników. Rozróżniamy między głośnikami jednodrożnymi, dwudrożnymi i trójdrożnymi, rzadko spotyka się głośniki czterodrożne. Głośnik trójdrożny jest wyposażony w trzy różne przetworniki, czasami są one montowane również podwójnie. Głośnik składa się wtedy np. z jednego przetwornika wysokotonowego, jednego średniotonowego i dwóch niskotonowych.

Głośniki pasywne marki Teufel

Głośniki pasywne są w Teufel sprzedawane zawsze w parach - głośnik lewy i jeden prawy. Podłącza się je do normalnego wzmacniacza stereo lub amplitunera. W Teufel dostępne są również głośniki pasywne jako systemy dźwiękowe 5.1. Wszystkie głośniki Bluetooth oraz głośniki streamingowe marki Teufel to głośniki aktywne. Nie potrzebują one żadnego dodatkowego wzmacniacza. W Teufel na głośniki pasywne dostaniesz do 12 lat gwarancji. W przeszłości można było spotkać również subwoofery pasywne, dzisiaj wszystkie <subwoofery dostępne są tylko w aktywnych wersjach, tzn. podłącza się je bezpośrednio do amplitunera za pomocą kabla line. Amplituner nie musi wtedy wzmacniać subwoofera i może zostać zbudowany prościej i w korzystniejszej cenie.

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie