Soundbary

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Soundbar

Ustaw dźwiękowi wysoką poprzeczkę

Soundbary & sounddecki

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

36 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Soundbary: 36 Wyniki
Zamknij
  • 1 099,00 zł 8 099,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Soundbary: 36 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Soundbary i sounddecki – aktualizacja dźwięku telewizyjnego

Soundbary są ustawiane bezpośrednio ponad lub pod telewizorem i wymagają niewiele miejsca. Ich instalacja jest niezwykle prosta – często wystarczy tylko jeden kabel HDMI pomiędzy soundbarem a telewizorem. W idealnym przypadku Twój telewizor posiada już zintegrowane złącze GDMI ARC. Pod względem dźwięku soundbary dorównują kompletnym systemom kina domowego.

Wirtualny dźwięk przestrzenny dla uzyskania pełnego wrażenia dźwiękowego

Recepta na sukces naszych soundbarów brzmi: inteligentne zastosowanie dużej wydajności w małej przestrzeni urządzeń. Jeden soundbar jest wyposażony w wiele przetworników. Sterowanie głośnikami odbywa się w sposób indywidualny, co umożliwia stworzenie i odbiór wirtualnego dźwięku przestrzennego, który jest podobny do tego w zestawie kina domowego 5.1 z subwooferem. Taki efekt jest możliwy dzięki wysokiej jakości inteligentnych kodeków odtwarzających dźwięk, takich jak Dynamore Ultra czy Dolby Virtual Speaker.

Dodatkowo do naszej technologii Dynamore możesz rozszerzyć prawie wszystkie nasze soundbary o bezprzewodowe głośniki, aby uzyskać prawdziwy dźwięk systemu 5.1. Więcej na ten temat dowiesz się w naszej kategorii a class="link--with-underline" href=/soundbary/soundbar#seorear "> Soundbary z opcjonalnymi głośnikami tylnymi .

Bluetooth i HDMI zapewniają mulitfunkcjonalność urządzeń

Nasze systemy dźwiękowe oferują następujące możliwości połączenia:

  • Wejście cyfrowe: optyczne lub koaksjalne wejścia używane do podłączenia takiego sprzętu, jak odtwarzacze czy telewizory
  • Wejście AUX: standardowy kabel cinch stosowany do podłączenia odtwarzacza CD lub podobnego produktu
  • Sub Out: jeśli jesteś zwolennikiem mocniejszego basu o solidnej głośności, po prostu dodaj wybrany subwoofer
  • HDMI: uniwersalny interfejs do przesyłania sygnałów dźwiękowych i audio

Oprócz tego wszystkie nasze soundbary , również CINEDECK, posiadają technologię Bluetooth do bezprzewodowej transmisji sygnałów audio z Twojego smartfona lub tableta.

Sounddeck z Bluetooth: kuzyn soundbara

Poza soundbarami Teufel oferuje również funkcjonalny sounddeck, jak TEUFEL CINEDECK . Sounddecki są głębsze i bardziej płaskie niż soundbary, a jakość ich dźwięku nie jest w żadnym wypadku gorsza. Dzięki temu, że subwoofer jest już zinetgrowany w sounddecku, może on odtwarzać dobry dźwięk z ciśnieniem w zakresie niskich częstotliwości. Dlatego soundecki są idealnym i zajmującym niewiele miejsca rozwiązaniem dla tych, których chcieliby zrezygnować z dodatkowego subwoofera.

Podsumowanie: wszechstronne, praktyczne i komfortowe

Czy to bezprzewodowy głośnik soundbar z dźwiękiem surround czy też kompaktowy sounddeck z Bluetooth – soundbary i sounddecki są po prostu praktyczne, stylowe i gwarantują dobry dźwięk przy swoim smukłym designie. Szybko i łatwo umieszczone pod telewizorem i podłączone kablem HDMI zapewniają fascynujące i ciekawe brzmienie Twojego głośnika w kilka minut. Wyposażone prawie jak kino domowe 5.1 z subwooferem, soundbar i sounddeck zapewniają jakość oraz dużą dawkę mocnego dźwięku podczas ogladania filmów, słuchania muzyki i grania. Dlatego nie czekaj już dłużej i sięgnij po naszą ofertę!

Podobne tematy: