Soundbary

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Soundbar

Ustaw dźwiękowi wysoką poprzeczkę

Soundbary & sounddecki

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

38 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Soundbary: 38 Wyniki
Zamknij
 • 1 199,00 zł 9 199,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Soundbary: 38 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Zwycięzca testu Soundbar

Soundbary dla lepszego dźwięku telewizyjnego

Mimo, że wiele płaskich telewizorów oferuje świetny dźwięk, wielu fanów dobrego brzmienia szuka prawdziwego kina domowego. Jednym z głównych problemów podczas inwestowania w system kina domowego jest przestrzeń, która jest potrzebna dla pięciu lub więcej głośników. Innym problemem jest konfiguracja systemu dźwiękowego, która może stanowić nie lada wyzwanie. Można tego uniknąć dzięki soundbarom.

Soundbary można łatwo zainstalować nad lub pod telewizorem, gdyż nie wymagają one zbyt wiele miejsca. Instalacja jest niezwykle łatwa - potrzebny jest tylko jeden kabel HDMI między soundbarem i telewizorem. Nowoczesne soundbary mogą dźwiękowo zastąpić całe kino domowe.

Dowiedz się więcej:

Wirtualny dźwięk dla niezwykłych przeżyć

Recepta na sukces naszych soundbarów brzmi: inteligente zastosowanie dużej wydajności w małej przestrzeni. W jednym soundbarze zintegrowano wiele przetworników. Sterowanie głośnikami odbywa się w sposób indywidualny, dzięki czemu możliwe jest stworzenie wirtualnego dźwięku przestrzennego, który jest podobny do dźwięku występującego w systemach kina domowego.

Słuchacz ma więc wrażenie, że to system kina domowego 5.1 odtwarza dźwięk. Taki efekt jest możliwy dzięki inteligentnym kodekom odtwarzającym dźwięk, takimi jak Dynamore Ultra, Dolby Virtual Speaker lub Sonic Emoticon™ Absolute 3D. Te technologie tworzą wirtualne źródła dźwięku poprzez odbicie sygnału dźwiękowego oraz różnice w czasie i poziomie propagacji, a tym samym odtwarzają wirtualny dźwięk przestrzenny.

Soundbary Teufel przekonująco symulują zatem to, czego w rzeczywistości nie ma. Obszar o najlepszej akustyce, nazywany również Sweet Spot może być nawet większy niż w normalnych systemach kina domowego.

Multifunkcjonalność dzięki Bluetooth

Wszystkie soundbary zawierają wbudowany wzmacniacz, dzięki któremu są one natychmiast gotowe do odtwarzania. Do uzyskania porywającego dźwięku kina domowego potrzebne jest tylko podłączenie do telewizora. Nowoczesne soundbary oferują różne funkcje, takie jak steraming muzyki przez Bluetooth (w tym apt-X) lub Wi-Fi, a także podłączenie do odtwarzaczy Blue-ray/CD oraz konsoli do gier.

Aby uczynić soundbar wielofunkcyjnym, należy wyposażyć systemy dźwiękowe w co najmniej dwie z poniższych opcji:
 • Wejście cyfrowe: optyczne lub koaksjalne, używane do podłączenia odtwarzaczy lub odbiorników telewizyjnych
 • Wejście AUX: standardowy kabel cinch może być użyty do podłączenia odtwarzacza CD lub podobnego soundbara
 • Zewnętrzny subwoofer: jeśli jesteś zwolennikiem mocniejszego basu, po prostu podłącz subwoofer

Coraz więcej soundbarów zawiera złącze HDMI, do którego można bezpośrednio podłączyć telewizor. Zaleta: kabel HDMI pomiędzy soundbarem a telewizorem jest jednynym i całkowitym połaczeniem urządzenia. Dzięki kablom ARC/CEC można również sterować soundbarem za pomocą pilota.

Następujące soundbary mają dodatkowe połączenie Bluetooth:

 • Cinebar One
 • Cinebar Duett
 • Cinebar Trios
 • Cinebar Pro

Sounddeck: kuzyn soundbara

Teufel oferuje oprócz soundbarów również funkcjonalne sounddecki, w tymTeufel Cinebase i Teufel Sounddeck Streaming. Sounddecki są głębsze niż soundbary i tak stabilnie opracowane, że można na nich umieścić płaski ekran. Subwoofer jest zintegrowany w sounddecku, dzięki czemu jest on idealnyn rozwiązaniem dla szafek telewizyjnych. Telewizor jest po prostu umieszczony na sounddecku, który jest natychmiast gotowy do odtwarzania.

Soundbary THX

Konstrukcja naszych soundbarów jest tak samo kompaktowa, jak wyrafinowana architektura głośników. Wewnątrz znajdują się zintegrowane dwu- i trójdrożne systemy, które gwarantują autentyczną i precyzyjną reprodukcję dźwięku we wszystkich zakresach częstotliwości.

Soundbar THX spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania certyfikatu THX, który stworzył George Lucas (Star Wars) i tym samym zapewnia doskonałą transmisję dźwięku. Jeśli więc szukasz szczególnie dobrego basu, powinieneś wybrać nasz Cinebar 52 THX. 2 głośniki wysokotonowe i 4 głośniki średniotonowe soundbara są obsługiwane przez 250-watowy subwoofer przy niskich częstotliwościach i tym samym zapewniają doskonały dźwięk.

Soundbary z głośnikami tylnymi

Niektóre soundbary Teufel oferują również rozszerzenie zestawu o głośniki tylne Teufel Effekt lub tak jak w serii Trios rozszerzenie z własnymi głośnikami surround. Jeśli chcesz uzyskać efekt kina domowego, możesz wzbogacić Twój soundbar o głośniki tylne lub kupić system z głośnikami tylnymi w zestawie..

O głośniki tylne Teufel Effekt możesz aktualnie rozszerzyć:
 • Cinebar Pro
 • Ultima 40 Aktiv
Konfigurowalny z głośnikamy tylnymi jest
 • Cinebar Trios > Cinesystem Trios

Soundbase i sounddeck dla telewizora: szybko zintegrowane, łatwe w użyciu z wydajną technologią dźwięku - najlepsze głośniki dla Twojego kina domowego

Dzięki soundbase można szybko i łatwo poprawić dźwięk każdego telewizora lub komputera. Soundbase jest kompletnym systemem głośnikowym, który dzięki swojej konstrukcji w postaci płaskiejgo, ale stabilnego głośnika może być idealny wintegrowany w każde pomieszczenie. Szczególnie płaskie systemy są często określane jako Soundplate. Ten angielski termin pochodzi od słowa plate, który oznacza talerz. Inną, popularną nazwą dla tych praktycznych urządzeń jest sounddeck.

Sounddecki wykorzystują każdą wolną przestrzeń

Szybka integracja w pomieszczenie jest również możliwa dzięki temu, że sounddecki i soundbasy wykorzystują każdą przestrzeń, która do tej pory nie była zapełniona. Dobrym przykładem jest tutaj przestrzeń pod telewizorem. Telewizor i soundbase są podłączone za pomocą kabla HDMI. Inne odtwarzacze, takie jak smartfony lub odtwarzacze CE, mogą być podłączone przez Bluetooth lub za pomocą kabla cinch w zależności od urządzenia.

Obsługa za pomocą pilota

Obsługa soundbase jest prosta i wygodna. Możesz używać dołączonego pilota lub za pomocą kabla HDMI-CEC możesz używać zwykłego pilota, który jest dołączony do każdego telewizora. W urządzeniach z technologią Bluetooth możesz sterować muzyką za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie.

Soundbase zapewnia doskonały dźwięk dla filmów, muzyki i gier

Soundbasy są zazwyczaj kompaktowo zbudowane, ale zawierają technologie, dzięki której brzmią jak prawdziwe kino domowe. Wbudowany wzmacniacz zapewnia wystarczająco dużo mocy, aby dźwięk wypełnił całe pomieszczenie. Subwoofery sa umieszczone na dole urządzenia i odtwarzają basowe dźwięki. Szerokopasmowe głośniki boczne są doskonale sterowane przez inteligentną transmisję sygnału dźwiękowego i odtwarzają tym samym wirtualny dźwięk przestrzenny, nawet bez głośników w tylnej części urządzenia. Soundbase i sounddeck pokazują swoją moc również podczas podłączenia konsoli do gry.

Soundbase do telewizora jest również dobrym rozwiązaniem dla streamingu muzyki za pomocą Bluetooth lub podłączonych odtwarzaczy. Różne tryby odtwarzania pozwalają na perfekcyjne dopasowanie dźwięku do Twoich życzeń.

Podsumowanie: praktyczne, komfortowe, wielostronne

Czy to kompaktowy sounddeck, czy też ultra płaski soundplate, soundbasy sa po prostu bardzo praktyczne. Szybko i łatwo umieszczone pod telewizorem i podłączone kablem HDMI zapewniają fascynujący dźwięk w kilka minut. Wyposażone jak prawdziwe kino domowe soundbasy zapewniają pełą przyjemność słuchania dźwięków z filmów, muzyki i gier.​​

Podobne tematy: