Mini soundbary

Przejdź do zawartości
Wyszukiwarka sklepów
Strona główna
Mini-Soundbar

Kompaktowe rozwiązanie dla potężnego dźwięku

Mini soundbary

Filtry listy produktów

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Porady i wskazówki

Jeśli szukasz najlepszego dźwięku w kompaktowej formie, dział soundbarów to dobre miejsce dla Ciebie. Możliwe konfiguracje to 2.0, 2.1 a nawet 3.1.

Dotychczas najmniejszym soundbarem Teufel był Cinebar 11 w konfiguracji 2.1 z subwooferem. Smukły i elegancki soundbar jest podłączany przez złącze HDMI do telewizora i oferuje przekonujące i szczegółowe brzmienie dźwięku filmowego i gier. 8 przetworników soundbaru i subwoofer odtwarza porywający dźwięk dla telewizora.

Bardziej kompaktowo się nie da

Najnowsza generacja soundbarów Teufel to mini soundbar: Cinebar One. Mały soundbar wielką gębą posiada 4 przetworniki high performance i stosuje, podobnie jak Bamster Pro, technologię Teufel Dynamore Ultra z głośnikami wysyłającymi sygnał na boki dla szerokiej sceny dźwiękowej. Wyposażony jest on również w Bluetooth, HDMI CEC i ARC, line in, optyczne wejście cyfrowe i pilota.

Dodatkowo, dzięki zintegrowanej karcie dźwiękowej, ten mały Teufel może być używany jako pojedyńczy głośnik Bluetooth! Kto zatem wybiera się w spontaniczną podróż, może zabrać ze sobą soundbar i podłączyć go do każdego telewizora za pomocą złącza HDMI lub do smartfonu czy tabletu i odtwarzać swoją ulubioną muzykę (nie ma wbudowanego akumulatora, działa tylko podłączony do prądu).

Mini soundbar i więcej mocy – Cinebar One Plus

Cinebar One Plus dorzuca jeszcze więcej. Aby już i tak silny dźwięk Cinebaru stał się jeszcze silniejszy, Cinebar One dostępny jest w wersji Plus z subwooferem. Jest to perfekcyjny duet dla mniejszych pomieszczeń. Bezprzewodowy subwoofer 165 mm, znany już z systemu Cinebar 11, pokrywa zakres częstotliwości od 33 do 200 Hz i ze swoimi 104 dB jest mocnym partnerem dla soundbaru. Cinebar One i Cinebar One Plus dostępne są w kolorze czarnym i białym.

Powiązane tematy