Słuchawki earbuds

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Mocne. Kolorowe. Inspirujące.

Earbuds

1 Produkty
1 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Earbuds: bezprzewodowe i niezwykle lekkie z wysokim komfortem noszenia

Dzięki dobremu dźwiękowi i przyjemnemu designowi słuchawki bezprzewodowe earbuds stały się alternatywą dla zwykłych słuchawek dousznych. Wprawdzie earbuds, potocznie nazywane jako „Buds”, są noszone „w uchu” tak samo jak słuchawki douszne, ale są one raczej luźno włożone. Powód: stabilności nadaje nie włożona do przewodu słuchowego słuchawka, tylko dodatkowa szlufka, która mocuje earbud w uchu. Dzięki temu zwiększa się ogólny komfort noszenia oraz swoboda ruchu podczas biegania, uprawiania sportu lub podróżowania. Taki sam pozostaje dobry dźwięk, który bezpośrednio dociera do Twoich uszu.

Bluetooth 5.0 z aptx™ i AAC dla streamingu muzyki

Dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości earbuds, jak na przykład SUPREME IN, powinny być wyposażone w technologię Bluetooth i obsługiwać dodatkowy kodek aptX i AAC. Dzięki aptX nadają się one szczególnie do smartfonów z systemem Android, a kodek AAC sprawia, że są one również dobrą alternatywą dla słuchawek Apple AirPods pod względem dźwięku. Dźwięk hi-fi jest zatem dostępny wszędzie. Jeśli Bluetooth 5 (w skrócie BT 5) należy do wyposażenia słuchawek, pojawia się jeszcze więcej możliwości dla tych małych i bezprzewodowych słuchawek dousznych. Należy do nich funkcja ShareMe, która umożliwia sparowanie dwóch par słuchawek z jednym smartfonem i wspólne słuchanie muzyki z przyjacielem lub partnerem.

Rozmowy telefoniczne przez douszny zestaw słuchawkowy

Przy wyposażeniu nowych słuchawek dousznych osoby, które dużo telefonują, powinny zwrócić uwagę na zintegrowany zestaw słuchawkowy. Dzięki temu te słuchawki umożliwiają wszędzie bezprzewodowe rozmowy telefonicznie. Jeśli funkcja zestawu słuchawkowego dodatkowo obsługuje technologię Qualcomm® cVc™, hałasy zewnętrzne, które trafiają do mikrofonu w słuchawce, są znacznie zredukowane. Uzyskana w ten sposób technologia tłumienia hałasów (Noise Cancelling) prowdzi do lepszego rozumienia, również podczas korzystania z zestawu słuchawkowego na zewnątrz, gdzie mikrofon również redukuje hałasy z otoczenia. Dzięki tej funkcji Twój smartfon podczas rozmowy telefonicznej przez słuchawki Bluetooth może pozostać w kieszeni.

Jak nosić słuchawki earbuds?

Zakładanie słuchawek earbuds dla osób, które dotychczas korzystały ze zwykłych słuchawek dousznych, może zdawać się na początku nietypowe i skomplikowane ze względu na ich konstrukcję, jednak kto raz wyczuł odpowiednią technikę, dla tego będzie to rutynowy ruch ręką. Słuchawkę earbud należy założyć przesuwając ją o 30 stopni do przodu, a następnie obrócić ją lekko do tyłu. Aby słuchawki earbuds były właściwie założone, należy indywidualnie dopasować szlufkę do ucha poprzez wyciągnięcie jej do góry lub do dołu. Jeśli szlufka znajduje się w fałdzie usznej i utrzymuje słuchawkę, earbuds zostały prawidłowo założone.

Więcej informacji o zakładaniu słuchawek earbuds znajdziesz na naszym blogu.

Wytrzymała bateria dla długich sesji muzycznych

Przy wyposażeniu słuchawek ważną rolę odgrywa również bateria. Ta powinna być wystarczająco wytrzymała, abyśmy mogli przez długi czas słuchać muzyki w podróży bez potrzebu ponownego ładowania. Słuchawki SUPREME IN w tej ważnej kategorii oferują całodzienną rozrywkę z czasem odtwarzania aż do 16 godzin bez potrzeby ich ponownego naładowania. Ich funckja szybkiego ładowania dodatkowo błyskawicznie naładuje słuchawki, niezaleznie od tego, czy używasz ładowarki czy powerbanku.

Inne zalecane wyposażenie słuchawek dla wygodnej obsługi i komfortu

Aby słuchawki Bluetooth mogły być pewnie noszone, nawet gdy akurat nie są używane, obie słuchawki earbuds łączą się magnetycznie i mogą być noszone jak naszyjnik. Dla zaoszczędzenia baterii słuchawki wyłączają się za pomocą automatycznej funkcji czuwania po zetknięciu się obu słuchawek earbuds. Innymi wygodnymi funkcjami są pilot inline oraz przycisk kontrolny do sterowania muzyką i przyjmowania połączeń przychodzących przez zestaw słuchawkowy. Dzięki temu nic nie odwróci Twojej uwagi od dobrego dźwięku.

Jeszcze więcej zabawy z aplikacją Teufel Headphones

Jeszcze więcej mozliwości dla obsługi słuchawek Bluetooth oferuje opcjonalnie zastosowana aplikacja Teufel Headphones, która jest dostępna dla smartfonów z systemem Android i Apple. Dzięki funkcji korektora możliwe jest indywidualne ustawienie dźwięku i jego trwałe zapisanie. Dodatkowo aplikacja oferuje przydatne opcje, jak aktualizację oprogramowania systemowego czy sprawdzanie stanu baterii.

Filtry
Zmień Zamknij