Słuchawki douszne

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Twój świat, Twoja muzyka

Słuchawki douszne

REAL BLUE TWS 3
6 Produkty
6 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Słuchawki douszne od Teufel

Słuchawki douszne i dokanałowe to jedne z z najczęściej spotykanych rodzajów słuchawek, które cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. W dzisiejszych czasach, kiedy muzyka jest dla nas nieodłącznym elementem życia, wybór odpowiednich słuchawek jest bardzo ważny.

Słuchawki douszne: dobry dźwięk w kompaktowym formacie

Zarówno słuchawki bezprzewodowe douszne, jak i przewodowe słuchawki douszne mają wyraźną przewagę nad słuchawkami nausznymi: są bardzo lekkie i mają niezwykle kompaktowy rozmiar. W przeciwieństwie do klasycznych słuchawek nausznych i wokółusznych, które leżą lub zamykają całe ucho, słuchawki douszne są umieszczane w kanale słuchowym. W związku z tym słuchawki douszne nie mają już klasycznego pałąka, lecz są ze sobą połączone za pomocą kabla. Szykowny i ponadczasowy design naszych słuchawek dousznych pasuje do każdego stylu. Pod względem konstrukcji rozróżnia się słuchawki dokanałowe typu earbud i słuchawki douszne. Słuchawki dokanałowe typu earbud są również wkładane bezpośrednio do ucha, jednakże posiadają one dodatkowe haczyki do uszu, które gwarantują stabilną pozycję słuchawek w uchu. Tak jest na przykład w przypadku naszych słuchawek SUPREME IN. Słuchawki douszne są również wkładane bezpośrednio do ucha, ale ich dopasowanie zależy w dużej mierze od zastosowanych wkładek silikonowych oraz kształtu ucha. Dlatego też słuchawki douszne muszą być zwykle umieszczone nieco głębiej w kanale słuchowym, aby zapewnić optymalny dźwięk i pozycję w uchu. Jeśli nie jesteś fanem słuchawek dousznych, możesz również skorzystać z naszych słuchawek nausznych i wokółusznych.

Warianty słuchawek dousznych i ich zalety

Ponieważ termin „douszne” odnosi się tylko do konstrukcji samych słuchawek, w tej kategorii dostępne są różne modele, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Pośród słuchawek dousznych rozróżnia się między innymi przewodowe słuchawki douszne, słuchawki douszne Bluetooth i słuchawki True Wireless. Ogromną zaletą przewodowych słuchawek dousznych jest to, że ani sygnały zakłócające, ani słabe połączenie Bluetooth nie wpływa na ich działanie. Oprócz mikrofonu w kablu audio jest zintegrowany również pilot Inline, który służy do odbierania lub odrzucenia połączenia telefonicznego. Kolejną zaletą przewodowych słuchawek dousznych jest to, że mają one standardową wtyczkę typu jack (3,5 mm), dzięki czemu można je podłączyć do dowolnego urządzenia źródłowego wyposażonego w odpowiednie wyjście słuchawkowe. Jeśli nie jesteś fanem nausznych słuchawek do gier, możesz również używać naszych słuchawek dousznych jako zestawów słuchawkowych do grania na konsoli. Wystarczy podłączyć słuchawki do kontrolera Playstation lub Xbox i już możesz grać.

Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi słuchawki nadają się również do rozmów między graczami w aplikacji Teamspeak i oferują wysoki poziom zrozumiałości mowy. Gracze mogą wprowadzić także dodatkowe ustawienia w menu odpowiedniej konsoli, aby jeszcze bardziej zoptymalizować dźwięk. Największą zaletą przewodowych słuchawek dousznych jest jednak to, że w przeciwieństwie do słuchawek bezprzewodowych nie mają one baterii, która mogłaby się rozładować. Dlatego teoretycznie możesz słuchać muzyki bez przerwy za pomocą przewodowych słuchawek dousznych bez konieczności ich ładowania.

Większa swoboda ruchów dzięki słuchawkom Bluetooth

W naszym asortymencie mamy również słuchawki douszne z Bluetooth. Słuchawki SUPREME IN i AIRY SPORTS można bezprzewodowo połączyć ze smartfonem lub tabletem. W tych modelach słuchawki są ze sobą połączone za pomocą kabla, w którym zintegrowany jest również pilot Inline. Te słuchawki są wyposażone w baterię litowo-jonową o dużej pojemności, która w zależności od modelu, umożliwia ponad 25 godzin odtwarzania (AIRY SPORTS).

Z kolei słuchawki Bluetooth AIRY TRUE WIRELESS i AIRY SPORTS TWS są całkowicie bezprzewodowe i działają zgodnie z zasadą True Wireless Stereo (TWS). Uzytkownik może sterować odtwarzaniem za pomocą panelów dotykowych zintegrowanych w słuchawkach dousznych, za pomocą których możesz także odbierać lub odrzucać połączenia telefoniczne i zmieniać utwory muzyczne. W słuchawkach AIRY SPORTS TWS możesz również kontrolować głośność za pomocą sterowania dotykowego. Dzięki naszym słuchawkom dousznym nawet droga do pracy będzie niezwykle przyjemna, a jeśli po ciężkim dniu potrzebujesz porządnej dawki sportu, idealnym wyborem będą słuchawki AIRY SPORTS i AIRY SPORTS TWS. Dzięki zaawansowanej technologii nasze słuchawki douszne oferują szczególnie czysty dźwięk nawet przy niskim poziomie głośności. Ponadto wszystkie nasze słuchawki douszne mają certyfikat wodoszczelności IPX3 lub wyższy, dzięki czemu ani deszcz, ani pot nie będą stanowić problemu. Najważniejsze informacje techniczne znajdziesz jak zawsze na stronie naszych produktów lub na naszym blogu.

Słuchawki douszne z Bluetooth - gwarancja mobilności

Dzięki swojej komaptkowej formie słuchawki douszne można łatwo i szybko schować w kieszeni lub torebce. Nasze bezprzewodowe modele douszne z Bluetooth są również wyposażone w stylowe etui do ładowania, które gwarantuje dodatkowe godziny słuchania muzyki. Konstrukcja, którą opracowaliśmy w Berlinie, sprawia, że ​​słuchawki douszne wygodnie leżą w uchu nawet podczas uprawiania sportu. Ponadto czyszczenie słuchawek dousznych jest bardzo proste, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi tak długo, jak to możliwe. Aby zrekompensować ewentualne ciśnienie wywierane na uszy, małe otwory cyrkulacyjne umożliwiają ucieczkę generowanego ciśnienia akustycznego na zewnątrz bez wpływu na dźwięk w słuchawkach.

Wyraźną zaletą naszych słuchawek dousznych jest to, że wszystkie zawierają wbudowane mikrofony. W zależności od wersji słuchawek, mikrofony i elementy sterujące są zaimplementowane w pilocie Inline znajdującym się na kablu audio lub w samych słuchawkach, co znacznie ułatwia ich obsługę.

Dodatkowe funkcje naszych słuchawek dousznych:

  • Pilot Inline zintegrowany w kablu
  • Funkcja głośnomówiąca dzięki zintegrowanym mikrofonom
  • System regulujący ciśnienie akustyczne
  • Torba transportowa
  • Sterowanie dotykowe (w modelach True Wireless)
  • Etui do ładowania (w modelach True Wireless)

Na naszym blogu znajduje się test słuchawek Teufel, który pomoże Ci wybrać odpowiednie słuchawki. Jeśli szukasz głośników lub sprzętu audio, skorzystaj z naszego cyfrowego poradnika dźwiękowego.

Odkryj także inne rodzaje naszych słuchawek. Czekają na Ciebie słuchawki z następujących wybranych kategorii: słuchawki bezprzewodowe , słuchawki do biegania, słuchawki True Wireless i wiele innych.

Powiązane tematy na naszym blogu:

Filtry
Zmień Zamknij