Słuchawki douszne

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Twój świat, Twoja muzyka

Słuchawki douszne

In-Ear-Kopfhörer
12 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Słuchawki douszne z wyjątkowym dźwiękiem

Ulepsz dźwięk Twojego smartfona lub odtwarzacza MP3 dzięki dobrym słuchawkom dousznym od Teufel. Nasze słuchawki douszne znajdują się w jednej lidze z najlepszymi modelami innych producentów, są jednak o wiele tańsze. Nasza zaawansowana technika dba o szczególnie czysty dźwięk, który jest dobrze słyszalny również przy niższych poziomach głośności. Twoje uszy Ci za to podziękują.

Słuchawki douszne od Teufel są perfekcyjne przy mobilnym stylu życia

Słuchawki douszne stały się stałą częścia mobilnego stylu życia. Używanie urządzeń mobilnych po za domem jest nie do pomyślenia bez użycia odpowiednich słuchawek. Powinny być one wygodne i bezpieczne do noszenia, jak również wytrzymałe i lekkie do czyszczenia. Teufel oferuje Ci to wszystko, a po za tym dba o najlepsze możliwe zminimalizowanie odgłosów z zewnątrz.

Wygląd jest dla nas tak samo ważny jak dźwięk - z tego powodu przykładamy dużą uwagę do wysokiej jakości materiałów i miłego dla oka designu. Dodatkowe cechy jak np. zintegrowany system głośnomówiący lub panel sterujący odtwarzaniem muzyki są coraz częście pożądane - wszystko to znajdziesz w naszym modelu Teufel Move.

Teufel oferuje dźwięk i komfort

Dźwiękowe korzyści

Dźwiekowo słuchawki douszne Teufel znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Mimo to znajdują się one w korzystnym segmencie cenowym. Z tymi słuchawkami przeżyjesz dźwięk na nowo. Muzyka brzmi czysto i detalicznie z potężnym, głębokim basem - bez konieczności rezygnowania z mobilnego stylu życia. Słuchawki douszne Teufel, takie jak Move, mają wiele do zaoferowania:

  • Panel sterowania In-Line
  • Zestaw głosnomówiący
  • System Free Floating
  • System zapobiegający nadciśnieniom
  • Etui

Komfort dzięki technice

Obok dźwiękowych możliwości stawiamy również na najwyższy komfort, z którego nie powinieneś rezygnować przy słuchaniu. Po wielu testach stworzyliśmy produkty nowej generacji dla idealnej stabilności słuchawek w uchu. Bez względu na to, czy chcesz słuchać muzyki w drodze do pracy lub podczas joggingu, słuchawki są ledwo wyczuwalne w uchu.

Teufel Audio daje Ci 8 tygodniu słuchania próbnego w Twoim własnym domu z gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli jednak wypróbujesz słuchawki douszne Aureol Fidelity od Teufel, już nigdy nie będziesz chciał ich zwrócić.

Odkryj wszystkie słuchawki Teufel.

Filtry
Zmień Zamknij