
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30m² Advantage C3535S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²

The LT 4 is for those who want to transform their living rooms into an exciting sound stage without making it look like one. These elegant columns made from low-resonating aluminium with a total of 5 drivers per speaker enhance the overall look of any room and transform television and gaming sound.

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 34,5 cm |
| Wysokość | 54,5 cm |
| Głębokość | 35,2 cm |
| Waga | 20,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 30 - 70 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 180 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 200 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 30 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 45 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 30 - 250 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Wydajny głośnik centralny L 430 C klasy hifi. Stworzony z aluminium. Zawiera podstawkę. Dźwiękowo identyczny do L 430 FR i L 430 FCR.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 46,5 cm |
| Wysokość | 9,1 cm |
| Głębokość | 9,6 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski biegunowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Szczotkowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 3,8 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 4 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 135 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 Hz |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 450 / 28800 Hz |

Wydajne, krótkie kolumny L 430 FCR klasy hifi. Wykonane z aluminium. Dźwiękowo identyczne z L 430 C i L 430 FR.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 9,1 cm |
| Wysokość | 46,5 cm |
| Głębokość | 9,6 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski biegunowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Szczotkowana |
| Otwory montażowe | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Papier |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 135 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 Hz |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 450 / 2800 Hz |

Wydajna kolumna L 430 FR klasy hifi. Wykonana z aluminium. Dźwiękowo identyczna z L 430 C, L 430 FCR i Trios.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 9,1 cm |
| Wysokość | 114,3 cm |
| Głębokość | 9,1 cm |
| Waga | 5,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski biegunowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Powierzchnia obudowy | Szczotkowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 3,8 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Papier |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 135 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 Hz |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 450 / 2800 Hz |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wysokiej jakości kabel RCA

Stojak dla kolumn i głośników mikro

Uchwyt ścienny dla większych głośników micro/kompaktowych i krótkich kolumn (FCR)

Konwertor napięcia

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera