
Kubek Teufel Cup 2
Kubek z nadrukiem po obu stronach

Nasi fani chwalili wielokrotnie dźwięk słuchawek Teufel Move, niektórzy krytykowali jednak brak możliwości sterowania głośnością bezpośrednio na słuchawkach. Nowy iTeufel Move może wszystko: potężny dźwięk Teufel, sterowanie głośnością, Play, Pause i Skip dla urządzeń iOS, takich jak iPhone, iPod i iPad. Move on.

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 1,3 cm |
| Wysokość | 1,3 cm |
| Głębokość | 2,3 cm |
| Waga | 0,01 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zakres częstotliwości od/do | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja [Om] | 16 Ohm |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zestaw głośnomówiący | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 1,2 m |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.