
Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DP-UB154
Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Wysoka jakość jest dla nas ważna, dlatego Teufel poleca tylko wybranych partnerów, takich jak Denon, dla technicznie doskonałego połączenia wszystkich komponentów. Denon AVR-X2700H DAB jest dobrze wyposażonym amplitunerem o profesjonalnym dźwięku w Twoim domu, dzięki któremu nie musisz przekraczać domowego budżetu. Kupując ten amplituner razem w zestawie z głośnikami, oszczędzasz w porównaniu z pojedynczym zakupem.







Amplituner AV 5.2.2 lub 7.2 najwyższej klasy z mocą wyjściową o wartości 150 watów na każdy kanał
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,4 cm |
| Wysokość | 16,7 cm |
| Głębokość | 34,1 cm |
| Waga | 9,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Cyfrowe wejścia optyczne | 2 |
| AirPlay 2 | tak |
| Bluetooth | tak |
| LAN | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Atmos | tak |
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| Dolby Surround | tak |
| Dolby TrueHD | tak |
| Dolby Vision | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| DTS NEO:6 | tak |
| DTS Virtual:X | tak |
| DTS-HD High Resolution Audio | tak |
| DTS-HD Master Audio | tak |
| DTS:X | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| DAB+ | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Amazon Music | tak |
| Deezer | tak |
| napster | tak |
| Spotify | tak |
| TIDAL | tak |
| TuneIn | Tak |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD z technologią Dolby Atmos, Dolby Vision, najnowocześniejszym procesorem HCH i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla wysokiej wierności odtwarzania filmu

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Zestaw składający się z 1x nadajnika oraz 1x odbiornika do bezprzewodowej transmisji sygnałów (audio/video) przez HDMI do 30 metrów (w linii wzroku)

Wysokiej jakości nadajnik i odbiornik Bluetooth, odpowiedni do wszystkich słuchawek Teufel Bluetooth lub kompletnych systemów audio oraz soundbarów