
Stojak AC 1001 SP (para)
Stojak dla głośników micro.

Dieses 5.1-Set als Sonderedition ist nur für kurze Zeit verfügbar. Es besteht aus 5 Satelliten-Lautsprecher und einem Subwoofer mit integriertem Verstärker, über welche die Satelliten-Lautsprecher direkt angeschlossen werden. Für den Anschluss der Tonquelle (in diesem Fall also deine Soundkarte oder Media-PC) befindet sich am Subwoofer-Gehäuse ein analoger Mehrkanaleingang mit einer Cinchbuchse für jeden Kanal.

The active Subwoofer US 2108/6 SW comes in 24 liter housing and weighs 14 kg is an indispensable part of the set for optimal cinema surround sound in your home.
The compact size means the subwoofer takes up little space. Despite its slim shape the subwoofer still incorporates the powerful and large 200 mm woofer, allowing the US 2108/6 SW to perform to a much higher standard than others in the same price range. Thanks to an amplifier with 100 watts of power, the US 2108/6 SW bass that goes down to an incredible 45-Hz. The internal limiter protects the subwoofer from overload and distortion.
At the back there is a phase switch and sockets for direct connection of the surround speakers. And on the back you can easily connect the Decoder or the Control Station 5 mark 2.
Optically, the US 2108/6 SW is timeless and perfect for any living room. With its sleek and discreet shapes with modern gloss and rounded corners, this subwoofer fits into any living room. The bass reflex port at the bottom and the special notch on the back of the housing ensure seamless positioning against most walls. Four resonators ensure stable positioning and decoupling from the floor.
The US 2108/6 SW is only sold as part of a Teufel set and cannot be ordered separately.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Waga | 13,95 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 450 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 100 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 25 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 125 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class AB + Class D |
| Kanały wzmacniacza | 6 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 40 Hz |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Down-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 24 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 40 - 200 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 250 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 112 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Klamry |
| Wyjście głośnikowe High Level | 5 |
| Wejścia cinch 5.1 | 1 |

Dwudrożny głośnik satelitarny z potężnym 80-milimetrowym głośnikiem średniotonowym i 19-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym. Wyważone strojenie sprawia, że głośnik nadaje się zarówno do oglądania filmów, słuchania muzyki oraz grania.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 14,1 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 0,72 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 0,7 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 120 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 103 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3500 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |

Dwudrożny głośnik satelitarny z potężnym 80-milimetrowym głośnikiem średniotonowym i 19- milimetrowym głośnikiem wysokotonowym o wysokiej rozdzielczości 19. Konstrukcja akustyczna jest identyczna jak w satelitach CS 35 FCR Mk3.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 22,6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,2 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 160 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3400 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Stojak dla głośników micro.

Stojak klasy hi-fi przeznaczony wyłącznie do głośników EFFEKT i CONSONO 25 (głośniki satelitarne CS 25 FCR)

Para stojaków stołowych hi-fi odpowiednich dla głośników satelitarnych CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) i EFFEKT 2

Uchwyt ścienny dla małych głośników

Kabel głośnikowy: 2 x 1,0 mm²