Cinedeck

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • SALE

Cinedeck

Stabilna baza dla Twojego TV

(57) 2.599, 2.129, Cena zawiera VAT 18% korzystna cena
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

Sale

Limitowana ilość w tej cenie

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Cinedeck [Highlight XL]

Dlatego kochamy ten produkt

Cinedeck dostarcza dużego dźwięku dla kinomaniaków, którzy nie chcą się rzucać w oczy. Ustaw go pod telewizorem i ciesz się dźwiękiem kinowym w Twoim domu.

Cinedeck [Highlight XL]

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Potężny sounddeck najwyższej klasy do odtwarzania dźwięku filmowego, gier i muzyki na wysokim poziomie
 • 9 przetworników high-performance z prawdziwym kanałem centralnym dla najlepszego możliwego zrozumienia mowy oraz 8 końcówek mocy dla wysokich poziomów akustycznych w pomieszczeniach do 25 m²
 • Zintegrowany system subwooferowy w masywnej, drewnianej obudowie dla precyzyjnego basu, zewnętrzny subwoofer staje się zbędny
 • Technologia Dynamore® Ultra z głośnikami typu side firing dla wirtualnego dźwięku surround
 • Bluetooth z aptX® do bezprzewodowego przesyłu dźwięku ze Spotify, Youtube, Apple Music i innych w jakości podobnej do płyty CD
 • Wyjście HDMI-CEC do obsługi za pomocą pilota TV, ARC do podłączenia do TV za pomocą tylko jednego kabla, wejście HDMI, 4K pass-through, złącze dla opcjonalnego subwoofera
 • Prawdziwy dźwięk surround dzięki opcjonalnym głośnikom Effekt
 • Line in, optyczne wejście cyfrowe, funkcja karty dźwiękowej USB
(4.7 z 5 dla 57 ocen)
Wszystkie oceny

Mocny dźwięk dla Twojego telewizora

Cinedeck to idealny partner do gry dla Twojego Smart-TV. Oferuje on przekonującą akustykę zintegrowaną w praktycznym designie. Cinedeck potrzebuje przy tym dokładnie tyle miejsca, ile dla niego przygotowano. Bezpośrednio pod telewizorem.

Cinedeck - black - Lifestyle
Cinedeck - white - Lifestyle
Cinedeck Weiss
Cinedeck - black - Lifestyle 2

Akustyka doskonale podkreślona

Siedem wysokiej jakości przetworników i dwa subwoofery zostały umieszczone w pozbawionej wibracji obudowie. Prawdziwemu głosnikowi centralnemu towarzyszą po obu stronach dwa przetworniki dla kanałów stereo. Kolejne przetworniki po obu stronach troszczą się o wirtualny dźwięk surround. Za bas odpowiadają dwa woofery downfire na spodzie Cinedecka. Przetworniki napędzane są 220 W mocy, które dostarczyć może wzmacniacz klasy D.

Prawdziwy kanał centralny
2 x 2 głośniki frontfire
2 x głośnik sidefiring
PDS - Cinedeck - Explosion
Potężny wzmacniacz Class D o mocy 220 W
Zintegrowany subwoofer

Dynamore Ultra

Stworzona przez nas technologia Dynamore Ultra oferuje dzięki bocznym głośnikom zachwycający dźwięk przestrzenny, bez konieczności ustawiania dodatkowych głośników tylnych.

Szybka integracja, szybka instalacja

Cinedeck zmieści się na każdej szafce pod telewizorem. Postaw na nim Twój telewizor i gotowe. Cinedeck jest wystarczająco stabilny, aby utrzymać nawet ciężkie telewizory.

Połącz Cinedeck z Twoim telewizorem za pomocą kabla HDMI i gotowe. Nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń, takich jak wzmacniacz, amplituner czy subwoofer.

Weiss null 2

Połączenia pod kontrolą

Wejście HDMI z ARC/CEC umożliwi Ci podłączenie Cinedeck do Twojego telewizora. Kolejne wejście HDMI posłuży do podłączenia odtwarzacza Blu-ray. Wejścia analogowe i optyczne dostępne są dla kolejnych źródeł dźwięku, takich jak odtwarzacz CD. Za pomocą Bluetooth bezprzewodowo odtworzysz na Cinedeck Twoje ulubione piosenki bezpośrednio ze smartfona. Kodek aptX gwarantuje przy tym wysokiej jakości przesył sygnału, który w niczym nie ustępuje sygnałowi przy połączeniu przez kabel.

PDS - Cinedeck - Anschlüsse

Pełna zawartość zestawu

 • 1× Pilot dla Cinedeck
 • 2× Bateria AAA
 • 1× Kabel zasilający
 • 1× Cinedeck
Cinedeck - Outline [SVG]

Szczegóły techniczne

 • Cinedeck - black - Front Angled

  Cinedeck

  Potężny sounddeck najwyższej klasy do odtwarzania dźwięku filmowego, gier i muzyki na wysokim poziomie

  • Opis Artykuł
   Szerokość 80,00 cm
   Waga 10,70 kg
   Wysokość 8,50 cm
   Głębokość 35,00 cm
  • Opis Artykuł
   Wejścia cinch stereo 1
   Wejścia audio HDMI Tak
   Cyfrowe wejścia optyczne 1
   karta dźwiękowa 2.0 USB Tak
   Bluetooth aptX Tak
   Bluetooth Tak
   Micro USB B Tak
   Wersja HDMI 2.0 a
   Inne Wspiera: HD/3D/4K/2K/HDR
   Wyjścia wideo - HDMI Tak
   Wejście wideo- HDMI Tak
   Wejście wideo- HDMI Tak
  • Opis Artykuł
   DTS Tak
   Dolby Digital Tak
   Dolby Pro Logic II Tak
  • Opis Artykuł
   Dynamore® Ultra Tak
   Typ wyświetlacza LED
   Kolor wyświetlacza Czerwony
   Ekran Tak
   Pilot na podczerwień
   Napięcie zasilania Tak
   Fukcja standby Tak
   Całkowita moc wyjściowa (RMS) 220 W
   Inne Automatyczny tryb Standby, automatyczne włączanie
   Technologia wzmacniacza Class-D
   Kanały wzmacniacza 8
   Kompletne systemy Tak
  • Opis Artykuł
   Zasada akustyczna Dwudrożna
   Konstrukcja obudowy Bass reflex
   Materiał obudowy MDF
   Powierzchnia obudowy Laminowanie PCV, lakier
   Pojemność wewnętrzna netto 13 Litry
   Wbudowany stojak Tak
   Głośniki szerokopasmowe (ilość w głośniku) 7
   Głośniki szerokopasmowe (średnica) 50,00 mm
   Głośniki szerokopasmowe (materiał) Celuloza
   Przetwornik typu sidefiring Tak
   Inne Prawdziwy głośnik centralny, 2 głośniki sidefiring
   Woofer (ilość w głośniku) 2
   Woofer (średnica) 130,00 mm
   Zakres częstotliwości od/do 42 - 20000 Hz
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 96 dB/1m

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(4.7 z 5 dla 57 ocen)
5
42
4
13
3
2
2
0
1
0
Oczekiwanie w pełni spełnione
Super dźwięk, prosta obsługa i atrakcyjny wygląd!
(przetłumaczone automatycznie *)
soundbar ogólnego wrażenia
Chciałem wymienić mój starszy sound deck Magnat 400 BTX kupując Cinedeck. Pozwoliłem sobie cierpieć z powodu stale pozytywnych recenzji w Internecie. Cinedeck robi wizualne i techniczne wrażenie wysokiej jakości! Podłączenie systemu jest łatwe, a konfiguracja jest zrozumiała dzięki czytelnemu wyświetlaczowi. Dźwięk (oczywiście subiektywny) jest bardzo dobry, jeśli nie ma innego porównania. Mówię o sound deckach w równoważnym przedziale cenowym od 500 do 700 euro, ale w porównaniu z moim starym Magnatem 400 BTX, Cinedeck nie miał szans. Oczywiście, konfiguracja tego pokładu dźwiękowego jest trudniejsza, ponieważ nie ma wizualnego wskazania aktualnego stanu pracy. Ale jeśli chodzi o dźwięk, Cinedeck nie był przekonujący w porównaniu z Magnatem. Ten pokład dźwiękowy robi na mnie po prostu lepsze całościowe wrażenie, szczególnie w zakresie basu i harmonijnej reprodukcji akustycznej. Dlatego zdecydowałem się na dalsze stosowanie mojego starego systemu.
Duża część z małą słabością;
Używam Cinedeck'a bez powtarzania i jestem tym bardzo podekscytowany. Tylko ta rzecz z tymi wysokościami, które przychodzą tu trochę za krótko. Ale to, co jest ograniczone tylko do działania jako system stereo. Jeśli jednak ustawisz wysokie tony na maksimum, to wtedy pasuje. Przynajmniej dla moich uszu!
Pozytywnie zaskoczony
To zadziwiające, co "mały Teufel" może wyprodukować dla dźwięku.dla naszych warunków całkowicie wystarczające. Pokład współpracuje z telewizorem LG OLED65BX9LB OLED razem.LG ma zadziwiająco (płaska konstrukcja) już całkiem dobry dźwięk, ale po uruchomieniu Cinedeck jest inny świat.Co więcej, optyka i jakość obudowy nie powinny narzekać. Lukier na torcie jest chłodny w ręku leżącym metalowym pilocie. :-)Więc kto tak jak my ma pokój odpowiedni do nagłośnienia pokładu, jest tutaj dobrze obsłużony. Żałuję zakupu w żaden sposób i mogę udzielić nieograniczonej rekomendacji.
Tak powinno być.
Od dawna szukam soundbara, który dawałby naprawdę dobry dźwięk bez dodatkowego subwoofera, który nie zakrywałby sensora telewizora i oferowałby wystarczającą ilość połączeń. Szczególnie ważne było dla mnie to, że mogę korzystać z tej części bez konieczności uruchamiania zawsze telewizora, np. odtwarzacz BluRay tylko jako odtwarzacz CD. Nie ma tu wiele więcej do powiedzenia. Dźwięk jest świetny i nie brakuje mi ani jednego dodatkowego głośnika. Oczywiście umieściłem tę część stosunkowo korzystnie w pokoju, tak że słyszę nawet wyraźnie wyczuwalny dźwięk pomieszczenia. Wydajność wbudowanego subwoofera jest szalona i błogosławieństwem, że można go przyciszyć, jeśli w czasie filmu jest trochę za bardzo zrzędliwy.
Cinedeck
Super dźwięk, niech będzie zintegrowany za pomocą kabla HDMI. Obsługa / sterowanie jest tym samym bardzo wygodne w obsłudze za pomocą telewizora.
(przetłumaczone automatycznie *)
top
Nie spodziewałem się takiego dźwięku, jest potężny, ma tylko małą wadę, nie ma instrukcji obsługi w języku francuskim, ale ponieważ instalacja i obsługa jest prosta, nie ma obaw. Dziękuję, Teufel.
(przetłumaczone automatycznie *)
Wszechstronne urządzenie z super dźwiękiem
Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie z głośnikiem.nawet muzyka brzmi z nim naprawdę dobrze. Lepiej niż Cinebase. Siódmy głośnik naprawdę robi tam różnicę. jak zawsze pełny entuzjazm dla produktu Teufel. trzymaj go.
Cinedeck
Proste połączenie plug and play, działa bezproblemowo z pilotem TV. W trybie standardowym dźwięk jest bardzo dobry do filmów akcji, dla zwykłej telewizji lub cichej muzyki konieczne jest, aby przełączyć się na tryb głosowy, więc dźwięk jest bardzo dobry dla tego też.Szybka transmisja.Biała wersja idealnie pasuje do mojego wnętrza. Ładny design, tylko szkoda ogromnego wyświetlacza z czerwoną diodą w stylu retro.
Szukam od dawna i w końcu go znalazłem!
Próbowałem wielu soundbarów i sound decków, aż w końcu znalazłem odpowiedni dla moich potrzeb i bez większego nakładu pracy i regulacji! urządzenie ustawia kabel HDMI connectPower i wchodzi w tryb poprzez FB i to wszystko!
* przetłumaczone automatycznie przez DeepL