
30 m Kabel głośnikowy C2530S
Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²


This long-throw subwoofer in a generously dimensioned, 32 litre bass reflex enclosure features a Klippel-optimised 250 mm bass chassis and 100 watts of RMS output. It delivers bass down to 34 Hz, something otherwise unheard of in its price category. An internal limiter protects it from overmodulation and distortion.
The front control allows for the subwoofer to be turned on immediately, and the sensitivity of its standby mode can be regulated on its rear panel.
Four resonance-dampening feet ensure solid placement and isolate it from the floor. The US 5110/SW is black with a glossy black front plate and is only available as part of a set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Waga | 17 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Maksymalny pobór mocy | 285 W |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,34 W |
| Regulacja fazy | on/off, 0 or 180 degrees |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 100 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 34 Hz |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 32 L |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Słynny dźwięk Teufel na ścianie, na półce lub na stojaku. Potężne odtwarzanie basów dzięki 130-milimetrowemu głośnikowi niskotonowemu i średniotonowemu. Dwudrożna konkstrukcja z 25-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym. 80 watów czystej wydajności.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 15,6 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana, matowa |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 50 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 80 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 - 100 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Der VT 12 Center-Lautsprecher ist trotz seiner kompakten Maße ein leistungsstarker Schallwandler mit zwei 130-mm-Tiefmitteltönern und einem 25-mm-Hochtöner. Die klangliche Abstimmung entspricht dem des VT 11-Satelliten, sorgt aber zudem für eine überaus deutliche Wiedergabe von Sprache und Gesang.
Für verzerrungsfreie Pegel auch bei großen Dynamiksprüngen zeigt sich die hohe Impulsbelastbarkeit von 140 Watt verantwortlich. Aufgrund der besonders eng beieinander liegenden Chassis ist die Schallwahrnehmung homogen und verursacht nur geringe Laufzeitunterschiede.
Egal ob im Regal, auf einem Standfuß oder an der Wand – der VT 12 Center-Lautsprecher gestattet fast überall die problemlose Anbringung. Die Frontblende kann zur leichten Anhebung des Hochtones, bei einer Aufstellung hinter einer Leinwand, abgenommen werden.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,5 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Waga | 5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka

Uchwyt ścienny dla kompaktowych głośników w formacie klasycznego drewnianego pudełka i dipoli