
Kabel subwoofera C3550W 5,0 m
Wysokiej jakości kabel RCA

Jeśli chcesz nie tylko słyszeć, ale również czuć bas, Club Edition czeka na Ciebie. System jest natychmiast gotowy do działania, nie wymaga żadnego wzmacniacza: wszystko, czego potrzebujesz to Twój smartfon i najlepsze piosenki na świecie.


Trójdrożny głośnik stojący HiFi. Potężny dźwięk i wspaniały stosunek ceny do jakości.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość | 32,7 cm |
| Waga | 20,3 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 52 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Membrana z włókna szklanego-celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 45 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 108 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 650 / 2600 Hz |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 5 m |

Bezprzewodowo sterowany subwoofer klasy high end
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 47,4 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Waga | 23,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 20 - 50 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 240 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Przednie |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Front-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana, matowa |
| Pojemność wewnętrzna netto | 55 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 25 - 200 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Aktywna trójdrożna kolumna, część systemu Ultima 40 Active. Wyposażona w wiele złączy i panel streowania na tylnej ścianie, wspiera HDMI.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość | 32,7 cm |
| Waga | 21,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście subwoofera | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Wejścia audio HDMI | tak |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4B |
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| Kompatybilny z Amazon Echo | tak |
| Kompatybilny z Google Home | tak |
| HDMI 3D ARC CEC | tak |
| Wyjście głośnikowe High Level | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulowane ustawienia dźwięku | tak |
| Konfiguracja wzmacniacza | 2.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 52 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 108 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 38 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 650 / 2600 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Wysokiej jakości kabel RCA

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Cyfrowy kabel optyczny TOSLINK / 3,5 mm mini-TOSLINK

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Odbiornik dla T 4000/S 6000 do bezprzewdowego przesyłania sygnałów subwoofera

Nadajnik do bezprzewodowego wysyłania sygnału subwoofera