
Zestaw kabli kino domowe 5.1 30m² Advantage C3535S
Zestaw kabli do kina domowego 5.1 dla pomieszczeń do 30 m²

Stworzyliśmy to, czego życzyli sobie nasi fani. Ultima 20 Surround. Kompaktowa, klasyczna budowa i świetny stosunek ceny do jakości powoduje, że Hollywood zawita do Twojego salonu, mieszkania studenckiego, czy też gdziekolwiek sobie tego życzysz. I akcja!

Dwudrożny głośnik regałowy klasy hi-fi w obudowie bass reflex. Bardzo dobre, precyzyjne odtwarzanie basu, neutralne tony średnie i szczegółowe dźwięki wysokie osiągane są dzięki driverowi nisko-/średniotonowemu 165 mm i tweeterowi 25 mm. Ultima 20 Mk2 oferuje wysokie obciążenie aż do 80 W i odtwarzanie bez zakłóceń w pomieszczeniach do 25 m².
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Waga | 6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 30 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 10 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 50 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 70 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 80 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2600 Hz |

Aktywny subwoofer najwyższej klasy, może być używany jako subwoofer typu front-firing lub down-firing. Podane wymiary odnoszą się do konfiguracji down-firing wraz z nóżkami (konfiguracja front-firing wraz z nóżkami: wys. 37,3 cm / szer. 31,1 cm / gł. 36,0 cm).
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 31,1 cm |
| Wysokość | 42,3 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Waga | 11 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 100 W |
| Stały kabel | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 1 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 37 - 200 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Bezprzewodowy subwoofer | tak |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 100 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 37 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Down-firing | tak |
| Front-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana, matowa |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Aluminium |
| Zakres częstotliwości od/do | 35 - 210 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 111 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Wydajny głośnik centralny z świetnie brzmiącym tweeterem i 2 driverami średniotonowymi w konfiguracji D'Appolito zapewnia wysokie zrozumienie mowy i pełny dźwięk przy grach i filmach - również przy niskich poziomach głośności. Dźwiękowo jest on dostrojony idealnie do Ultimy 40 Mk 2. Głośnik centralny możesz bez problemu zamocować na ścianie lub ustawić na stojaku.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Głębokość | 15,7 cm |
| Waga | 6,7 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 7 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 110 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 89 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 90 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 150 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 107 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Średnica otworu na śruby | 6 mm |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Wysokiej jakości kabel RCA

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Boczne panele ze zintegrowanymi stojakami dla Subwoofera T 8

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka

Konwertor napięcia

Nadajnik do bezprzewodowego wysyłania sygnału subwoofera

Pokrowiec na Subwoofer Teufel T 8