
MUTE BT
Sound of silence

Dzięki Bluetooth 4.0, 20 godzinom pracy na jednym ładowaniu baterii oraz wbudowanemu mikrofonowi, słuchawki bezprzewodowe AIRY staną się najlepszym partnerem do słuchania muzyki, rozmów z przyjaciółmi i gier. Lekkie jak piórko i dostępne w różnych kolorach idealnie dopasują do Ciebie i Twojego stylu życia. Tylko dźwięk jest tu w klasie ciężkiej.

"Intensywność średnich tonów/sopranów konsekwentnie pozostaje neutralna i zrelaksowana, podczas gdy dolny rejestr przekazuje połączenie bogatych fundamentalnych tonów i dokładnego przestronnego, odtwa

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z efektywnym systemem tłumienia dźwięków zewnętrznych i zintegrowanym systemem głośnomówiącym.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| Zestaw głośnomówiący | tak |
| Micro USB A | tak |
| USB 2.0 | tak |
| NFC | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Funkcja standby | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zakres częstotliwości od/do | 20 - 19500 Hz |
| Impedancja [Om] | 32 Ohm |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Długość kabla | 1,38 m |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Waga | 0,15 kg |

"Intensywność średnich tonów/sopranów konsekwentnie pozostaje neutralna i zrelaksowana, podczas gdy dolny rejestr przekazuje połączenie bogatych fundamentalnych tonów i dokładnego przestronnego, odtwa


"Czego więcej można chcieć od pary słuchawek bezprzewodowych?"


"Teufel Airy są prawdopodobnie jednymi z najbardziej basowych słuchawek BT w swoim segmencie cenowym bez typowych wad w dynamice i rozdzielczości dźwięku."



"Słuchawki oferują zrównoważony dźwięk, w którym bas nie został zlekceważony, ale nie jest też nienaturalnie przesadzony, jak w przypadku wielu innych współczesnych słuchawek."


"Cały zakres dźwięku jest odtwarzany z wieloma detalami, w towarzystwie głębokiego basu."



"Dźwięk Teufel AIRY jest bardzo wyważony i żywy."


"Ci, którzy chcą cieszyć się bezprzewodwą muzyką, telefonowaniem i Skype’m w najlepszej jakości z pewnością trafią na praktyczne i - przede wszystkim w bardzo rozsądnej cenie - słuchawki bezprzewodowe



"AIRY dają wszystkim instrumentom wystarczająco dużo przestrzeni, aby pokazały co potrafią, a każdy głos jest obdarzony własną barwą."



"Dobra ostrość średniotonowa i wyprofilowane, głębokie basy pomagają im poradzić sobie w każdej sytuacji akustycznej, nawet w głośnym otoczeniu."



"Słuchawki z Berlina były jeszcze odważniejsze niż większość konkurentów w trybie bezprzewodowym - z bardziej dynamicznym i świeżym odtwarzaniem."



"Akustycznie wybitne i wyjątkowe pod względem przyjazności dla użytkownika - taką kombinację może zapewnić tylko AIRY od firmy Teufel."



"Ważące zaledwie 150 gramów, AIRY dają słuchaczowi bardzo duże poczucie lekkości. Jeżeli natomiast chodzi o dźwięk, słuchawki Bluetooth od Teufel nie są już aż tak lekkie."


"Wśród cech, które nadają im sportowego charakteru, są elastyczność i zawsze bezpieczne dopasowanie do Twoich uszu."

