
15 m Kabel głośnikowy C2515S
Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

A tasteful, contemporary design and a dynamic, balanced sound come together in this ultra slim stereo speaker set.

Besonders schlanker, gleichzeitig kräftig aufspielender Stand-Lautsprecher der HiFi-Spitzenklasse in perfektionierter, neuer Version. Analytische, neutrale Wiedergabe mit tiefreichendem Bass. Dreiweg-Aufbau mit 2 x 135-mm-Tieftöner, 135-mm-Mitteltöner und 25-mm-Gewebe-Hochtonkalotte. 180 Watt Musik-Belastbarkeit. AGD-Prinzip mit zurückgesetztem, ventilierten Hochtöner im optimierten Waveguide.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 16,3 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 20,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 30 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 35 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 135 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 135 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 140 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 48 - 21000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 180 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 109 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 200 / 3000 Hz |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych