
30 m Kabel głośnikowy C4530S
Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Experience the next dimension with this complete ready to play bundle. It comes with the latest features, including Dolby Atmos treble speakers, network features and current HDMI standards for the ultimate 4K experience. You also save considerably compared to making a single purchase and are rewarded with a system that fits together perfectly.










| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Głębokość | 8,7 cm |
| Waga | 1,46 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Atmos | tak |
| DTS:X | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lakierowana, matowa |
| Pojemność wewnętrzna netto | 0,5 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 90 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Kevlar |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |

With THX certification, the Onkyo TX-RZ820 receiver offers an entry into the high-end class of home audio. The receiver is the perfect companion for e.g. the System 4.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,5 cm |
| Wysokość | 20,15 cm |
| Głębokość | 39,5 cm |
| Waga | 14 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch 7.1 | 1 |
| Wyjście cinch stereo | 2 |
| Wyjście słuchawkowe 3,5 mm | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 7 |
| Wejścia audio HDMI | tak |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Bluetooth | tak |
| Google Cast | tak |
| FlareConnect | tak |
| iPod / iPhone | tak |
| LAN | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 2 |
| Wejścia video- composite | 1 |
| Wyjścia audio HDMI | tak |
| FireConnect | tak |
| Wejścia video- komponenty | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FLAC | tak |
| MP3 | tak |
| VLSC | tak |
| WAV | tak |
| Dolby Atmos | tak |
| Dolby TrueHD | tak |
| Dolby Vision Compatible | tak |
| dts Play-Fi | tak |
| DTS-HD Master Audio | tak |
| DTS:X | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Funkcja standby | tak |
| Bi-Amping | tak |
| Całkowita moc wyjściowa (RMS) | 650 W |
| Multiroom | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| FM - UKW | tak |
| Radio internetowe | tak |
| Pamięć stacji | 40 |
| AM - MW | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |

Wysokiej wydajności satelity THX z technologią płaskiej membrany dla szerokiego i jednolitego odtwarzania dźwięku. 100-milimetrowe woofery i 25-milimetrowe tweetery reprodukują pełny i szczegółowy dźwięk, odpowiedni do filmowych ścieżek dźwiękowych i muzyki.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 29 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Waga | 5,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Screws |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 6 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lak, matowy + laminat |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 3,8 L |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 100 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 100 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 130 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 102 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 - 140 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2200 Hz |

Głośniki dipolowe THX stworzą autentyczny dźwięk kinowy dzięki dwóm driverom średniotonowym (100-mm) i 2 tweeterom (25-mm). Zintegrowane uchwyty pozwalają łatwo zamontować głośniki na ścianie.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Screws |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lak, matowy + laminat |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 2,3 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 100 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 120 - 140 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Średnica otworu na śruby | 6 mm |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3500 Hz |

Wąski subwoofer z certyfikatem THX z trzema wooferami 130 mm i ultra-głębokim basem rzędu 35 Hz.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 24,5 cm |
| Wysokość | 49,5 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Waga | 20,8 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 250 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | High pass: 20 - 50 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 150 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 200 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 35 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Przednie |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Front-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, matowy |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 3 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 35 - 200 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 102 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Średnica | 4 mm |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Cyfrowy kabel optyczny TOSLINK / 3,5 mm mini-TOSLINK

Wysokiej jakości kabel RCA

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Stojak K&M klasy hi-fi do kompaktowych głośników marki Teufel

Para stojaków K&M klasy hi-fi do kompaktowych głośników marki Teufel

Wysokiej jakości uchwyt ścienny do kompaktowych głośników z gwintem M6 w płycie podstawy

Uchwyt ścienny dla głośników kompaktowych dipolowych i w klasycznym formacie drewnianego pudełka

Zestaw złożony z bezprzewodowego nadajnika i odbiornika dla bezprzewodowej transmisji sygnału subwoofera