
Płaski subwoofer T 4000 Wireless
Undercover


A 250 watt sinus Class D amplifier in this powerful subwoofer has a 250 mm Klippel-optimised driver and powers your sound down to 33 Hz and 103 dB/1 m. It's this great bass that will guarantee a noise-free, accurate reproduction of deep bass. The subwoofer has a separate volume control, a phase adjustment for optimum adjustment to your space and situation, an automatic on/off feature, and a frequency controller. The additional output jacks allow connection for a second subwoofer if needed. The subwoofer sits on a heavy base, ensuring a secure setup.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 44,5 cm |
| Waga | 21,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 40 - 240 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 250 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 260 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Przełącznik Full Range/Low Pass | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 33 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lacquer matte + foil |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 54 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Zakres częstotliwości od/do | 33 - 200 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych