Soundbary Bezprzewodowe

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Soundbary

Potężny dźwięk telewizora i streaming muzyki

Soundbary bezprzewodowe

WLAN-Soundbar
8 Produkty
 

Porównanie produktów

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Produkty Raumfeld sygnowane przez Teufel - Streaming w najwżyszej jakości

Ciesz się swoją ulubioną muzyką przesyłaną bezprzewodowo w całym domu!
Od kilku lat trendem na rynku jest umożliwienie słuchaczowi odtwarzania muzyki w bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zrelaksowany i elastyczny sposób. Streaming umożliwia przesyłanie i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w jakości hi-fi bez kabli i bez względu na to, w którym miejscu swojego domu się znajdujesz. To wszystko dzięki wysokiej jakości komponentom i połączeniu z siecią domową wi-fi. Zbuduj swój własny system multiroom z głośnikami bezprzewodowymi, odtwarzaczem sieciowym, kolumnami i soudbarem i ciesz się muzyką najwyższej jakości przesyłaną strumieniowo za pomocą domowej sieci wi-fi. Z głośnikami wi-fi Raumfeld, Twoja muzyka zabrzmi potężnie, zyska solidną postawę basową i zainspiruje Cię swoją czystą i piękną barwą. W sklepie internetowym www.teufelaudio.pl znajdziesz szeroki wybór głośników do streamingu muzyki i gotowych systemów multiroom w wyjątkowych ofertach cenowych, które sprawią, że muzyka w najwyższej jakości będzie dostępna dla każdego.

Streaming w wysokiej jakości z Raumfeld jest dziecinnie prosty

Nawet jeżeli nie jesteś wielkim fanem technologii, z głośnikami bezprzewodowymi Raumfeld nie musisz się niczego obawiać, bo ich obsługa jest bardzo prosta. Dzięki zastosowaniu komponentów streamingowych, syngał dźwiękowy jest przesyłany do głośnika bezprzewodwo. Nie ptrzebujesz wzmacniacza ani dodatkowych urządzeń. Do konfiguracji wystarczy kabel WLAN i bezpłatna aplikacja Raumfeld App, zainstalowana na urządzeniu iOS lub Android. Możesz z łatwością odtwarzać swoją muzykę zapisaną na złączu USB, serwerze NAS lub z Twojego laptopa czy komputera Mac. Na przykład bezprzewodowe kolumny głośnikowe Raumfeld Stereo L to uosobienie wysokiej klasy streamingu audio - perfekcyjne połączenie elegancji, designu i siły dźwięku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wszystkie głośniki bezprzewodowe Raumfeld mogą odtwarzać bezstratne formaty dźwięku, takie jak FLAC i WAV.

Streaming muzyki w wysokiej jakości z głośnikiem bezprzewodowym Raumfeld One M

Głośnik multiroom Raumfeld One M gwarantuje wysokiej klasy streaming muzyki zamknięty w niewielkim formacie. Nie spodziewałbyś się tak czystego i potężnego dźwięku z tak małego głośnika wi-fi. Dzięki profesjonalnemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu, wbudowanemu wzmacniaczowi oraz mocy 120 watów głośnik Raumfeld One M rozkręci każdą imprezę. Nie potrzebujesz już plątaniny kabli i kłopotliwej instalacji - do jego idealnej pracy wystraczy bezpłatna aplikacja Raumfeld App z dostępem do Spotify lub innej platformy streamingowej z Twoją ulubioną muzyką. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android. Możesz dzięki niej odtwarzać muzykę ze wszystkich popularnych platform streamingowych - Spotify Connect, Tidal, simfy, SoundCloud, Last.fm, a także słuchać radia internetowego. Muzyka zawsze będzie brzmiała czysto i zaskoczy Cię mocnym basem i wysokim poziomem głośności.

Wypróbuj głośniki bezprzewodowe, soundbary bezprzewodowe z subwooferem, odtwarzacz sieciowy, system multiroom i głośniki wi-fi Raumfeld sygnowane przez Teufel przez 8 tygodni bez żadnych zobowiązań.

Podobne tematy:

Filtry
Zmień Zamknij