
1,5 m kabel koaksjalny C7515D
Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m

<span class="xml-text">A sophisticated multimedia hi-fi system with clever features, a powerful sound, easy-to-use interface, and solid design.</span>

Sehr leistungsstarker Bassreflex-Subwoofer in Bi-Amping-Technologie mit 250-mm-Tieftöner, zurückversetztem 220-Watt-Verstärkerteil für eine wandnahe Positionierung. 2 analoge, 2 digitale Eingänge.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 38,8 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Waga | 13,4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm | 1 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Zaciski terminala | Bespoke connection |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 100 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 50 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 120 W |
| Bi-Amping | tak |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 6 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 40 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 38 Hz |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Lakierowana, matowa |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 22 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m

Cyfrowy kabel optyczny TOSLINK / 3,5 mm mini-TOSLINK

Stojak dla kolumn i głośników mikro

Uchwyt ścienny dla małych głośników