
Uchwyt ścienny AC 3500 SM (para)
Uchwyt ścienny dla małych głośników


This highly compact two-way system comes with a classy high-gloss finish and protective metal grille. These satellite speakers are used for the stereo front channels as well as the two rear channels. This system utilises an 80 mm mid-range driver and a 20 mm dome tweeter together with a precisely tuned crossover to achieve outstanding audio quality. The considerable weight of these micro-speakers reflects the high quality of the technical components within.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 9,6 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 20 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 80 mm |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 40 W |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 70 W |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.